Версія для друку 

Легендарне пиво марки Kronenbourg створене спеціально для справжніх цінителів вишуканих смаків, бажаючих отримати особливе задоволення та спробувати щось оригінальне. Kronenbourg народився у далекому 1664 році у французькій провінції Ельзас і з того часу зберігає традиції істинного пивоварного мистецтва. Друга половина XVII століття була особливим і яскравим періодом в історії великої Франції, що отримав назву Art De Vivre (з франц. - Мистецтво жити). Це був час короля Людовика XIV, ознаменований пристрастю до розкішних речей - пишних балів та застіль, витончених інтер'єрів та красивих театральних вистав.

Марці Kronenbourg вдалося зберегти і пронести крізь століття дух тієї незабутньої епохи. Сьогодні Kronenbourg - преміальне пиво, офіційний посол французького стилю життя, витонченого в кожній деталі та повного чуттєвих задоволень.

Сьогодні Kronenbourg 1664 - це французьке пиво №1 у світі - бренд представлений у більш ніж в 70 країнах земної кулі. Особливо популярний цей напій в Європі, де входить до числа лідерів серед преміальних брендів. Kronenbourg 1664 - володар багатьох знакових нагород, в тому числі - золотої медалі найпрестижнішого міжнародного конкурсу Brewing Industry International Awards.

Рекламний ролик пива Kronenbourg 1664

 Офіційний сайт бренда:

2017 © ПАТ «Карлсберг Україна»
Зворотній зв'язок Правова інформація

Дизайн та розробка: ISD Group

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я