Меню
Kronenbourg 1664 Blanc

Kronenbourg 1664 Blanc

Продукт:
Пиво
Алкоголь, об.:
4,8%
Kronenbourg 1664 Blanc

Kronenbourg 1664 – це французьке пиво №1 у світі -  бренд представлений більш ніж в 70 країнах. Особливо успішний цей напій у Європі, де входить до числа лідерів серед преміальних брендів.

Kronenbourg 1664 Blanc - пиво із фруктовими нотками, яке виробляється також за оригінальною рецептурою, розробленою у Франції. Має м'який солодовий смак з тонким ароматом цитрусових і апельсинової цедри. Ця комбінація доповнює пряно-фруктовий присмак, який змінюється солодкуватими, ледь відчутними пшеничними відтінками.

Преміальне пиво Kronenbourg 1664– офіційний посол французького стилю життя. З моменту свого створення бренд символізує перевагу й вишуканість у кожній деталі: французька рецептура приготування пива, сировина високої якості, витончений смак і аромат. Пляшка з великим рельєфним тисненням «1664» гармонійно доповнює преміальний імідж бренда, а за своєю формою вона нагадує Ейфелеву вежу – один їх найвідоміших символів Франції.

Випускається у форматах: скло 0,46 л, кег 30 л, металеві банки 05,л та 0,33 л.

Не рекомендовано вживати дітям віком до 18 років, вагітним жінкам, особам, які мають медичні чи професійні протипоказання до вживання алкогольних напоїв.

Поживна цінність на 100 г

Калорійність, ккал
172
Енергетична цінність, кДж
41
Жири, г
0
Насичені жири, г
0
Вуглеводи, г
3,7
Цукри, г
0,8
Білки, г
<0,5
Сіль, г
0

Склад

Вода, солод ячмінний світлий, пшениця, сироп глюкозно-фруктозний, карамель, смакоароматична добавка «Прянощі», хміль, апельсинова цедра, коріандр.