Меню
Львівське Кнайпа Свіже

Львівське Кнайпа Свіже

Продукт:
Пиво
Алкоголь, об.:
4,6%
Львівське Кнайпа Свіже

«Львівське» — це найдавніше українське пиво, яке почали варити монахи ще у далекому 1715 році. Смак цього славетного бурштинового напою пройшов довгий шлях крізь сторіччя. Його полюбили ще наші діди та прадіди. Сьогодні «Львівське» стало частиною культури та історії нашої землі, символом епох та гордістю країни. Тому кожен з мільйонів українців, які віддають перевагу цьому легендарному смаку, немов би доторкаються до сторінок книги часів України, сторінок її слави. Насолоджуйся «Львівським» — першим українським пивом!

Львівські кнайпи—це традиційні пивні заклади з особливою атмосферою, у яких за келихом свіжого пива відпочивають люди різних статків і професій. У кнайпах подають тільки свіжозварене пиво високої якості, яке традиційно постачає легендарна Львівська пивоварня.

«Львівське Кнайпа Свіже» - це світле та питке пиво з обмеженим строком придатності 90 діб, що вариться тільки на Львівській пивоварні. Йому притаманний хмелевий аромат і солодкуватий післясмак. «Львівське Кнайпа Свіже» - відчуй особливу атмосферу кнайп!

Не рекомендовано вживати дітям віком до 18 років, вагітним жінкам, особам, які мають медичні чи професійні протипоказання до вживання алкогольних напоїв.

Поживна цінність на 100 г

Енергетична цінність, кДж
190
kcal
45
Жири, г
0
Насичені жири, г
0
Вуглеводи, г
4,2
Цукри, г
0,4
Білки, г
<0,5
Сіль, г
0

Склад

вироблено з солоду ячмінного світлого, солоду карамельного, ячменю, солодового екстракту, хмелю і води