Меню
Львівське Різдвяне

Львівське Різдвяне

Продукт:
Пиво
Алкоголь, об.:
4,4%
Львівське Різдвяне

«Львівське» — це найдавніше українське пиво, яке почали варити монахи ще у далекому 1715 році. Смак цього славетного бурштинового напою пройшов довгий шлях крізь сторіччя. Його полюбили ще наші діди та прадіди. Сьогодні «Львівське» стало частиною культури та історії нашої землі, символом епох та гордістю країни. Тому кожен з мільйонів українців, які віддають перевагу цьому легендарному смаку, немов би доторкаються до сторінок книги часів України, сторінок її слави. Насолоджуйся «Львівським» — першим українським пивом!

«Львівське Різдвяне» - це темне пиво з карамельно - пряним ароматом і ноткою різдвяних спецій, яке здавна варилося на Львівській пивоварні до зимових свят. Львівські пивовари пригощали ним дорогих гостей та численних колядників, які приходили побажати їм щасливого Різдва. Тепер це особливе пиво доступне всім бажаючим, але тільки в період Різдвяних свят.

Не рекомендовано вживати дітям віком до 18 років, вагітним жінкам, особам, які мають медичні чи професійні протипоказання до вживання алкогольних напоїв.

Поживна цінність на 100 г

Енергетична цінність, кДж
180
kcal
42
Жири, г
0
Насичені жири, г
0
Вуглеводи, г
4,6
Цукри, г
1,0
Білки, г
<0,5
Сіль, г
0

Склад

вода, солод ячмінний світлий, ячмінь, солод карамельний, солодовий екстракт, хміль, натуральний екстракт «Різдвяні спеції»