Меню

ПрАТ «Карлсберг Україна» повідомляє, про початок проведення з 17.04.2018 Первинного Запиту Пропозицій, в рамках проведення тендеру з надання послуг з реконструкції приміщення складу

ПрАТ «Карлсберг Україна» повідомляє, про початок проведення з 17.04.2018 Первинного Запиту Пропозицій, в рамках проведення тендеру з надання послуг з реконструкції приміщення складу для зберігання торгівельного та рекламного обладнання в філії «Львівська пивоварня», м. Львів, вул. Клепарівська 18.

Просимо звернути увагу на:

  • умови оплати: відтермінування платежу 93 календарних дні, починаючи з першого дня місяця, наступного за звітним, в якому були надані послуги);
  • додаткові вимоги, що до забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту, наявність діючих посвідчень на право виконувати роботи з підвищеною небезпекою, наявність в персоналу діючих санітарних книжок.

Дата початку прийому пропозицій — з моменту виходу оголошення.

Дата підтвердження на участь в тендері – 16:00, 20.04.2018.

Дата закінчення прийому пропозицій — 16:00, 27.04.2018.

Пропозиції необхідно направляти на електронну адресу:

[email protected]

Детальна інформація про умови та формат надання Пропозицій міститься в Закупівельній документації.

Організатор: Департамент операційної діяльності, напрям логістики та дистрибуції ПрАТ «Карлсберг Україна»

Контактна особа: Тригуб Дмитро

[email protected]

тел.: +38 (032) 294 81 00

Дане повідомлення носить інформаційний характер і не є офіційним повідомленням про проведення конкурсу. ПрАТ «Карлсберг Україна» не несе ніяких зобов'язань по укладанню будь-яких договорів з організаціями, що надали свої пропозиції.