Меню

«300ФЕСТ», спонсором якого виступила ТМ «Львівське», закликав до відповідального споживання пива на фестивалі

20-21 серпня 2016 року у Львові відбувся фестиваль під відкритим небом «300ФЕСТ», який видався слушною нагодою для привернення уваги громадськості до питань відповідального споживання пива.

Протягом двох днів відвідувачі музично-гастрономічного фестивалю з різних куточків країни змогли долучитися до львівської пивної культури, послухати якісну українську музику та просто добре відпочити й повеселитися, а також скуштувати львівські та європейські смаколики, продегустувати різні сорти пива, взяти участь у майстер-класах, конкурсах та розвагах.

На фестивалі, спонсором якого була ТМ «Львівське», слідкували за тим, щоб відвідувачі споживали пиво на заході відповідально. В точках продажу і всією територією фестивалю були розміщені таблички з гумористичними написами, які закликали до відповідального споживання: взяв пиво-облиш кермо; пий помалу, щоб дочекатися хедлайнера та інші. Слід зазначити, що під час фестивалю особам, що не досягли 18 річного віку, видавалися браслети особливого  кольору, які позначали, що продавати пиво таким людям суворо заборонено.

Для тих гостей, хто хотів дізнатися про історію та правила вживання пива більше, на «300ФЕСТ» працювала Пивна школа, діяльність якої була спрямована на підвищення культури споживання пива за допомогою лекцій та майстер-класів. 

На «300ФЕСТ», спонсором якого виступила  ТМ «Львівське» не забули і про питання екології, дотримуючись принципів соціально відповідального бізнесу, підтримали європейський підхід до роздільного збору сміття та переробки корисних відходів у вторинну сировину. Територією фестивалю були розміщені сміттєві баки, на яких було вказано, який саме вид відходів у них можна викидати: скло, папір, пластик чи інше сміття. Долучитися до еко-ініціативи гостей фестивалю закликали супер-герої, вони ж пояснили принцип сортування сміття.

Світлана Веселовська, старший директор із комунікацій Carlsberg Ukraine: «Під час відвідування фесту гості настільки глибоко занурюються в атмосферу свята, що забувають про деякі важливі речі. Ми ж мали на меті звернути увагу відвідувачів заходу на такі важливі питання як збереження навколишнього середовища та відповідальне ставлення до алкоголю».