Меню

60-річчя «Карпат»: як відзначали ювілей клубу у «Львіварні»

Легендарному львівському футбольному клубу «Карпати» 18 січня виповнилося 60 років з дня заснування. Громадські організації «Ветерани ФК «Карпати» та «Вболівальники ФК «Карпати» відзначили річницю улюбленого клубу у музейно-культурному комплексі пивної історії «Львіварня».

Організацію заходу підтримала й торгова марка «Львівське», що вже не перший рік поспіль підтримує розвиток українського футболу, зокрема й відродження «Карпат».

«Це дуже символічно, що сьогодні ми відзначаємо ювілей футбольного клубу «Карпати» разом із ТМ «Львівське». Два бренди, що сміливо можна назвати візитівкою Львова, що дійсно є рідними і близькими кожному львів’янину. Вітаємо клуб із 60-м днем народження й бажаємо успіхів у відродженні та процвітанні футбольної легенди Львова, а ми в цьому всіляко намагатимемось допомогти», – прокоментував віце-президент із маркетингу Carlsberg Ukraine Тарас Маципура.

Захід відвідали футболісти-ветерани «Карпат», вболівальники та актуальні гравці сучасних «Карпат». Фани зелено-білих провели голосування і відзначили вісьмох ветеранів – зіркових футболістів клубу початку 60-х та 70-х років. Серед них – Степан Юрчишин, Ігор Кульчицький, Богдан Грещак, Геннадій Лихачов, Мирон Маркевич, Габор Вайда, Юрій Бондаренко, Юрій Сусла.

До святкування ювілею долучилися і вболівальники, які сьогодні захищають країну на передовій.

Музей «Львіварня» вже не вперше приймає ветеранів та футболістів «Карпат», ставши домівкою для подій клубу. На згадку ветерани легендарного клубу залишили футболку з автографами, яка прикрашатиме стіни «Львіварні» поміж інших експозицій музею.