Меню

«Бізнес-посли»: освітній проект для студентів від Carlsberg Ukraine

Компанія Carlsberg Ukraine продовжує реалізацію освітньої програми «Бізнес-посли». Її мета - ознайомити українських студентів з особливостями роботи глобальних корпорацій, сучасними бізнес-ризиками, лідерством в складних умовах та тонкощами управління в міжнародних компаніях.

Проект «Бізнес-посли» стартував в лютому 2016 року. З моменту його створення співробітники Київського та Львівського заводів Carlsberg Ukraine провели шість лекцій, які відвідали понад 300 студентів Національного університету харчових технологій, КНУ імені Тараса Шевченка та Національного університету «Львівська політехніка». Заняття проводилися на різні теми: управління брендами, запуск новинок на ринок, впровадження принципів енергоефективності на заводах, вигоди інвестування в виробничий процес.

Нещодавно Марина Іванцова, віце-президент з персоналу Carlsberg Ukraine, прочитала лекцію на тему «Лідерства в діалозі» в КНУ імені Тараса Шевченка. Вона зацікавила аудиторію інформацією про те, чому одні команди успішно досягають цілей, а інші «буксують» на шляху реалізації своїх планів. Марина розповіла, як можна управляти командою, застосовуючи нестандартні підходи і методи. Наприклад, високий рівень культури діалогу в компанії стимулює колектив співпрацювати один з одним, домовлятися і приходити до спільних рішень. Після закінчення заняття студенти поділилися своїми позитивними враженнями та сказали, що з нетерпінням чекають ще більше лекцій від наших фахівців.

«Ми вважаємо, що, підтримуючи розвиток науки і освіти, ми здійснюємо вклад не тільки в майбутнє компанії, але й майбутнє нашої країни. У будь-якого відкриття є особа, і за будь-яким прогресом стоїть конкретна людина, і тому немає нічого ціннішого перспективнішого і більш значимого, ніж вкладення в людський ресурс. І тому ми підтримуємо студентів різними доступними ресурсами - від практичних лекцій і безкоштовних практик до стипендій для найбільш обдарованої і цілеспрямованої молоді», - зазначає Марина Іванцова.