Меню

Бренд Carlsberg став спонсором проекту «Мабуть, найкращі футбольні спогади»

01 квітня один із найпопулярніших спортивних порталів football.ua за підтримки бренда Carlsberg запустив проект «Мабуть, найкращі футбольні спогади». Взяти участь у ньому і отримати можливість виграти, мабуть, найкращі подарунки в світі від організатора має можливість практично кожен.

Напередодні однієї з головних футбольних подій року - турніру УЄФА ЄВРО 2016ТМ - football.ua за підтримки бренда Carlsberg пропонує згадати кожному учаснику, а як же це було в 2012 році, й показати всьому світові свої найяскравіші спогади з ЄВРО 2012.

Взяти участь у проекті може кожен бажаючий, який досягнув повноліття, з 1 квітня по 1 травня 2016 року. Для цього необхідно авторизуватися на сайті football.ua, розмістити фотографії з Чемпіонату ЄВРО УЄФА 2012 і поділитися даними фото на своїй особистій сторінці в будь-якій з трьох найпопулярніших соціальних мережах. Всі учасники мають шанс виграти квитки на матч ЄВРО 2016 та офіційні м'ячі турніру ЄВРО 2016.

Андрій Отрощенко, віце-президент з маркетингу компанії Carlsberg Ukraine: «У 2012 ми підтримали, мабуть, найяскравіше футбольне свято в сучасній історії нашої країни. Ми хочемо згадати літо 2012 року і поділитися найяскравішими спогадами Чемпіонату ЄВРО 2012. Кожне фото - це приклад для Франції, якій ми з гордістю передаємо право приймати головний футбольний форум Європи».