Меню

Carlsberg Group опублікувала звіт про економічний внесок за 2016 рік

Згідно зі звітом про економічний внесок за 2016 рік, Carlsberg Group забезпечила близько 447 000 робочих місць та збільшила національний дохід на 105 млрд данських крон безпосередньо і через суміжні галузі. Загальна додаткова вартість, створена виробництвом і продажем продукції Carlsberg Group в 2016 році, становить 86 млрд данських крон по всьому світу.

В Carlsberg Group працює більше 41 000 співробітників, в основному в Західній та Східній Європі, Азії. На всіх ринках Група створює економічну вигоду через створення робочих місць та державних доходів для місцевих громад і національних урядів.

Ключові цифри:

  • На одного співробітника Carlsberg Group припадає в середньому 10 робочих місць в суміжних галузях: чотири – в сільському господарстві і в сфері поставок, 5 – у сфері послуг, 1 – в роздрібній торгівлі.
  • Carlsberg Group забезпечила близько 447 000 робочих місць прямо і побічно в 2016 р. Загальна кількість робочих місць, створених Carlsberg Group, становить в 2016 р. близько 406 000 додатково до 41 000 співробітників, які працюють в Групі.
  • Загальні податкові перерахування Carlsberg Group склали 38 млрд данських крон в 2016 р. Податки нараховані та сплачені в країнах, де Carlsberg Group здійснює свою діяльність. За оцінкою компанії Regioplan, в 2016 р. Carlsberg Group згенерувала близько 105 млрд данських крон загальної суми національного доходу, безпосередньо і через суміжні галузі.
  • Carlsberg Group створила додаткову вартість у розмірі близько 86 млрд данських крон в 2016 р. Додаткова вартість розраховується компанією Regioplan з використанням визнаної методики, що визначає різницю між ринковою вартістю готової продукції і закупівельною ціною матеріалів і послуг, необхідних для виробництва продукції.
  • Компанії, в яких Carlsberg Group є мажоритарним акціонером, інвестували 33 мільйонів данських крон в місцеві спільноти, включаючи негрошові пожертви для підтримки благодійних заходів, фінансову допомогу і активності в області соціально орієнтованого маркетингу.

Carlsberg Group втретє випускає звіт із повною інформацією про економічний внесок компанії в суспільство.

Повна версія звіту доступна тут.