Меню

Carlsberg Group приєдналася до RE100 - групи міжнародних компаній, які переходять на 100% відновлюваної електроенергії

Carlsberg Group стала однією з чотирьох компаній, які нещодавно приєдналися до ініціативи RE100. Це рішення було прийнято після того, як компанія оголосила мету до 2022 року перевести всі свої пивоварні у світі на використання електроенергії виключно з відновлюваних джерел.

Carlsberg Group приєдналася до RE100 - глобальної ініціативи за участю великих корпорацій, які мають намір перейти на 100% використання електроенергії з поновлюваних джерел. Ініціативу очолює Climate Group.

Одночасно з Carlsberg Group ініціативу RE100 підтримали компанії AXA, AkzoNobel N.V. і Burberry plc., завдяки чому кількість її учасників досягло 100. Тепер ці компанії сумарно створюють попит на більш ніж 146 терават / год відновлюваної електроенергії в рік.

Кєєс 'т Харт, головний виконавчий директор Carlsberg Group: «Лідерство бізнесу грає ключову роль в боротьбі зі зміною клімату, тому ми повинні зробити крок вперед і почати спільні дії. Через RE100 ми об'єднуємо зусилля з іншими компаніями, щоб очолити рух до низьковуглецевого майбутнього. Перехід на 100% використання відновлюваної енергії є бізнес-кейс в галузі сталого розвитку, який має фінансові, соціальні та екологічні переваги. Сподіваюся, що ми надихнемо інших чинити так само ».

Сем Кіммінс, керівник ініціативи RE100 в Climate Group: «Я радий вітати Carlsberg Group в RE100. Приєднання компанії до ініціативи дозволило збільшити число організацій, які взяли зобов'язання перейти на 100% використання електроенергії з поновлюваних джерел, до 100. З підвищенням кількості непередбачуваних погодних явищ, що призводять до нестабільності ціноутворення і поставок продукції, галузь виробництва продуктів харчування і напоїв залежить від стійкого майбутнього. Приєднавшись до ініціативи RE100, Carlsberg Group на практиці готує свою операційну діяльність до вимог завтрашнього дня і досягненню мети - нульового показника викидів вуглецю до 2030 року».

Зобов'язання Carlsberg Group по переходу на використання відновлюваної електроенергії на 100% є частиною програми сталого розвитку компанії «Мета ЧОТИРИ НУЛІ: разом для майбутнього», яка також включає цілі з досягнення нульового показника за викидами вуглецю і скорочення вдвічі споживання води на своїх пивоварнях до 2030 року .

Програма стала відповіддю Carlsberg Group на глобальні виклики та зростаючий попит споживачів на продукти, створені з турботою про навколишнє середовище та суспільстві.

Програма «Мета ЧОТИРИ НУЛІ: разом для майбутнього» є частиною бізнес-стратегії Carlsberg Group «ВІТРИЛА'22» і включає стратегічні цілі з пріоритетних напрямів, до досягнення яких компанія буде прагнути в довгостроковій перспективі: НУЛЬ вуглецевого сліду, НУЛЬ втрати води, НУЛЬ безвідповідального споживання і НУЛЬ нещасних випадків. Кожна із стратегічних цілей Carlsberg Group містить окремі цільові показники для відстеження прогресу.

Дізнатися більше про сталий розвиток в Carlsberg Group: www.carlsberggroup.com/sustainability

Про сталий розвиток в Carlsberg Group:

Чотири пріоритетні напрямки стійкого розвитку Carlsberg Group - Енергія і вуглецевий слід, Вода, Відповідальне споживання і Охорона праці та безпека. Комплексний підхід застосовується у всіх чотирьох напрямках і інтегрований по всьому ланцюжку доданої вартості. На практиці це означає впровадження принципів сталого розвитку в існуючу корпоративну стратегію і бізнес-процеси, а також розробку політик для забезпечення дотримання високих міжнародних стандартів, як співробітниками компанії, так і її партнерами.