Меню

Carlsberg Group увійшла в число компаній з найкращою репутацією у світі

Carlsberg Group вперше увійшла в першу сотню щорічного рейтингу «RepTrak®100», складеного міжнародною консалтинговою компанією Reputation Institute.

Компанія Reputation Institute випустила щорічний рейтинг «RepTrak®100». Carlsberg Group вперше включена в цей список компаній з найкращою корпоративною репутацією в світі.

Глава відділу корпоративних відносин групи Carlsberg Андерс Берінг так прокоментував ці результати:

«Для нас честь - увійти до щорічного рейтингу« RepTrak®100 », який визнає лідерство компаній в напрямках інновацій, сталого розвитку та ефективності. Його результати демонструють, що наше прагнення варити пиво для кращого сьогодні і завтра визнається клієнтами по всьому світу. Цей факт надихає нас встановити ще більш високі стандарти на наступний рік».

У 2018 р. Carlsberg Group зайняла 93-е місце в списку «RepTrak®100».

В ході дослідження «RepTrak®100» компанія Reputation Institute оцінює корпоративну репутацію 100 компаній, проводячи опитування про емоційної привабливості кожної з них серед населення 15 країн світу. Рейтинг компаній оцінюють за сімома параметрами: «Продукція та послуги», «Інновації», «Робоче місце», «Керівництво», «Громадська думка», «Лідерство» та «Продуктивність».

«Репутація - один з ключових елементів успіху будь-якого бізнесу. Я вірю, що саме прагнення до досконалості в мистецтві пивоваріння, відповідальне ставлення до майбутнього суспільства й дотримання єдиної філософії компанії «варити пиво для кращого сьогодні й завтра» дають Carlsberg Group можливість мати таку репутацію на ринку. Звичайно, цей результат - це командна робота всіх ринків Carlsberg Group, частиною якої є і Carlsberg Ukraine», - Євген Шевченко, генеральний директор Carlsberg Ukraine.

Повний рейтинг доступний за посиланням: https://www.reputationinstitute.com/global-reptrak-100