Меню

Carlsberg Group увійшла в ТОП-10 найшанованіших компаній світу

Carlsberg Group опинилася на шостій позиції в рейтингу найбільш шанованих компаній світу за версією журналу Forbes, ставши єдиною пивоварною компанією в першій десятці.

Близько 15 тисяч респондентів з 60 країн оцінили компанії зі списку Forbes '2017 Global 2000 по таким критеріям: чесність і відкритість у веденні бізнесу, внесок в життя суспільства, турбота про співробітників та якість продуктів.

Сьогодні Carlsberg Group - одна з найбільших глобальних пивоварних компаній, продукція якої продається на 150 ринках світу. «Варити пиво для кращого сьогодні і завтра» - сенс існування і філософія компанії. Тому в червні 2017 року Група запустила амбітну програму сталого розвитку - Мета 4 нулі: разом для майбутнього*. Програма пропонує відповідь на глобальні виклики людства і включає чотири довгострокові цілі: НУЛЬ вуглецевого сліду, НУЛЬ втрати води, НУЛЬ безвідповідального споживання і НУЛЬ нещасних випадків.

Carlsberg Ukraine, як частина Групи, керується глобальною стратегією компанії, в основі якої - ведення відповідального бізнесу та сталий розвиток. Нещодавно компанія успішно пройшла аудит і приєдналася до Всеукраїнської мережі доброчесності і комплаенса. Також Carlsberg Ukraine увійшла в ТОП-10 компаній, які впроваджують екологічні ініціативи в Україні за версією видання «Власть денег». Так, Carlsberg Ukraine активно виступає за роздільний збір відходів. Наприклад, в цьому році в Києві громадською організацією «Україна без сміття», за підтримки Carlsberg Ukraine, була відкрита станція сортування #NoWasteRecyclingStation. Більш того, на всіх етапах виробництва компанія намагається мінімізувати вплив на екологію, впроваджуючи енергоефективні технології та вдруге використовуючи скляну пляшку.

«Для нас велика честь бути частиною однієї з найбільш шанованих компаній в світі. Думаю, що саме єдина філософія компанії, «варити пиво для кращого сьогодні і завтра», а також успішна стратегія, згідно з якою працюють всі ринки, включаючи Україну, дозволяє Групі входити в міжнародні рейтинги. Ми в черговий раз підтвердили свою відповідність високим стандартам, наближаючись до амбітної мети бути найуспішнішою, професійної та привабливою пивоварною компанією на ринку», - Євген Шевченко, генеральний директор компанії Carlsberg Ukraine.