Меню

Carlsberg Ukraine допомагає забезпечувати українських соціальних працівників велосипедами

Carlsberg Ukraine продовжує підтримку данського благодійного проєкту Bikes4Ukraine. Компанія перевезла до України вже другу партію велосипедів, які розподілені між соціальними центрами та громадськими організаціями найбільш постраждалих від російської агресії районів Чернігівщини, Миколаївщини, Херсонщини та Київщини.

Доставлені велосипеди мають на меті полегшити надання адресної допомоги постраждалим на місцях, а також покращити мобільність соцпрацівників. Частина велосипедів також відправлена до містечок тимчасово переміщених осіб у західних областях України. Разом із велосипедами доставлені та передані теплі речі, надані українцям мешканцями Данії.

Співпраця Carlsberg Ukraine та Bikes4Ukraine стартувала в липні 2022 року. Перша партія велосипедів була доставлена з Копенгагена до Львова для українських переселенців. У рік 175-річчя компанії Carlsberg у цьому — додатковий символізм. Адже саме у столиці Данії – Копенгагені – розташована штаб-квартира Carlsberg Group — однієї з провідних пивоварних компаній світу. Системна допомога та взаємодія з громадами є частиною програми сталого розвитку Carlsberg Ukraine «Разом до НУЛЯ і не тільки».