Меню

Carlsberg Ukraine очолила рейтинг family-friendly компаній України

Carlsberg Ukraine зайняла перше місце в рейтингу family-friendly компаній України за версією журналу «Батьківський клуб»*. Carlsberg Ukraine – соціально відповідальна компанія, яка намагається створити максимально комфортні умови праці для своїх співробітників. Саме тому, окрім конкурентної заробітної платні та офіційного працевлаштування, компанія пропонує розширений соціальний пакет та різноманітні бонусні програми.

Наприклад, співробітники, які стали батьками, згідно Колективного договору отримують від компанії 12 000 гривень на витрати по догляду за дитиною – це найбільший показник серед компаній України. Крім того, будь-який працівник може оформити для себе медичне страхування за рахунок компанії, а для своїх дітей, чоловіка або дружини – за пільговими тарифами. Додатково, діти працівників, що долучилися до профспілки, мають можливість їздити на відпочинок в літні табори з повною або частковою оплатою путівки компанією.

Загалом, до рейтингу журналу «Батьківський клуб» потрапили 24 найбільші компанії України, які оцінювалися за такими критеріями: наявність та розмір премії в зв’язку з народженням дитини, наявність медичного страхування для робітника та його сім’ї, можливість працювати з дому та інші види позитивного ставлення до родин.

За кожний показник компанії отримували по одному балу. Carlsberg Ukraine показала відмінний результат – 3 бали з 3 можливих. До трійки лідерів також потрапили компанії «Київстар» та «Хенкель Україна», опинившись відповідно на другому та третьому місцях.

Carlsberg Ukraine поставила за мету ведення відповідального бізнесу, стосовно контрагентів, партнерів, держави, суспільства та, в першу чергу, власних співробітників. В Carlsberg Ukraine завжди використовують комплексний підхід до питань трудових прав та прав людини, його мета - надати безпечне, здорове робоче середовище, у якому всі наші співробітники відчуватимуть себе комфортно та впевнено і зможуть розкрити свій потенціал.

«Наші співробітники – це найвища цінність компанії, адже лише завдяки кожному з них Carlsberg Ukraine розвивається та випускає продукцію високої якості. Ми намагаємося створювати максимально комфортні умови для співробітників, адже коли робота приносить задоволення, значно збільшується бажання працювати та втілювати у життя нові ідеї», - зазначила Марина Іванцова, віце-президент з персоналу компанії Carlsberg Ukraine.

* Рейтинг family-friendly компаній України за версією журналу «Батьківський клуб» http://fathersclub.com.ua/family-friendly/