Меню

Carlsberg Ukraine очолила список компаній з найстабільнішою репутацією в Україні

Пивоварна компанія Carlsberg Ukraine посіла перше місце рейтингу «Репутаційні АКТИВісти» у номінації «Репутаційна стабільність», складеним діловим виданням «Бізнес».

Висока якість управління корпоративною репутацією та системний підхід до роботи дозволили Carlsberg Ukraine не лише отримати позицію №1 у категорії «Репутаційна стабільність», а й увійти до трійки лідерів репутаційних активістів в категорії FMCG-їжа.

Рейтинг «Репутаційні АКТИВісти», підготовлений виданням «Бізнес» - це спосіб відзначити досягнення українських компаній у сфері управління репутацією і можливість стимулювати інших гравців ринку осягнути важливість репутаційних активів. Учасники рейтингу пройшли об'єктивні критерії відбору і оцінювалися пулом експертом, при цьому список журі знаходиться у відкритому доступі.

Володимир Чеповий, шеф-редактор газети «Бізнес»: «Відкритий діалог компанії зі своєю аудиторією - це один із головних інструментів управління, так як потенційні перспективи країни багато в чому визначаються не тільки економічними показниками, а й тим, яким чином бізнес вибудовуватиме свою систему управління репутацією. У рейтингу ми спробували донести до читачів те, що репутація набуває все більшого значення».

Світлана Веселовська, старший директор з комунікацій Carlsberg Ukraine: «Відкритість та системність у вибудовуванні комунікацій - основні принципи роботи компаній, що входять до Carlsberg Group. Ми прагнемо формувати відкриті та довірливі відносини зі стейкхолдерами, що відображається на рівні лояльності до компанії і продукції».