Меню

Carlsberg Ukraine підтримує етичне ведення бізнесу в Україні

Компанія Carlsberg Ukraine приєдналася до Всеукраїнської мережі доброчесності та комплаєнсу (UNIC). Нова ініціатива, що просуватиме ідеї етичного ведення бізнесу, оголосила про старт своєї роботи 9 жовтня 2017 року.

Мережа була створена за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку і Організації економічного співробітництва. Її мета — об’єднати відповідальні компанії з усієї України і просувати ідеї доброчесного ведення бізнесу. Наразі UNIC налічує 42 українські та міжнародні компанії, які надали собі самооцінку за анкетою, а також пройшли репутаційну перевірку за відкритими джерелами.

Ставши частиною мережі, компанія зобов’язується підтримувати добру ділову репутацію і засвідчити результати діяльності через рік. Йдеться про створення чітких правил поведінки та політики нетерпимості до корупції, поширення етичних стандартів серед партнерів та колег, забезпечення повної прозорості та підзвітності бізнесу.

«Корупція залишається основною перешкодою для економічного росту України. За даними Transparency International, Україна посідає 131 місце з 176 позицій в рейтингу сприйняття корупції. Створення мережі допоможе об'єднатися лідерам ділової спільноти України, які усвідомлюють важливість прозорого бізнесу і готові стати прикладом для інших компаній», – наголосив Альгірдас Шемета, бізнес-омбудсмен України та ініціатор створення UNIC.  

«Трудові права та права людини, відповідальне постачання, боротьба з хабарництвом та корупцією, а також висока якість продукції завжди були ключовими питаннями для Carlsberg Ukraine. Вступ до Всеукраїнської мережі доброчесності та комплаєнсу дозволить об’єднати зусилля і протидіяти корупції в Україні колективно, підвищити інтерес до прозорого ведення бізнесу серед інших учасників ринку», — Євгенія Піддубна-Смирнова, старший директор з корпоративних відносин Carlsberg Ukraine.