Меню

Carlsberg Ukraine підтримує глобальні екологічні ініціативи

25 березня 2017 року вдесяте пройшла міжнародна еко-акція «Година Землі». Компанія Carlsberg Ukraine традиційно підтримала ініціативу, разом з усією планетою на 1 годину відключивши освітлення на трьох виробничих майданчиках у Києві, Львові та Запоріжжі. А раніше, 22 березня, компанія приєдналася до Міжнародного дня водних ресурсів, нагадавши співробітникам про дбайливе ставлення до води.

Із кожним роком природні ресурси нашої планети все більше виснажуються через агресивну і, часом, просто безвідповідальну діяльність людини. Екологи всього світу б'ють на сполох і регулярно намагаються звернути увагу кожного жителя Землі на проблеми навколишнього середовища. Тому традиційно в кінці березня в багатьох країнах світу проходять 2 важливих з точки зору екології події: глобальна акція «Година Землі» та святкування Міжнародного дня водних ресурсів, які покликані нагадати і пояснити важливість дбайливого ставлення до природних ресурсів планети.

Carlsberg Ukraine вже багато років поспіль підтримує акцію «Година Землі». Цього року, 25 березня, з 20:30 до 21:30, було відключено освітлення на території всіх трьох заводів компанії. Турбота про навколишнє середовище є одним із пріоритетів компанії в рамках політики корпоративної соціальної відповідальності. Carlsberg Ukraine приділяє особливу увагу питанням екології, впроваджуючи різні еко-ініціативи на виробництві та виховуючи у співробітників дбайливе ставлення до природних ресурсів.

«Година Землі» - глобальна ініціатива, започаткована Всесвітнім фондом дикої природи (англ. World Wildlife Fund, WWF) в 2007 році, що закликає мільйони людей з усього світу вимкнути світло і не життєво важливі електроприлади лише на 1 годину, в знак небайдужості до проблем зміни клімату і майбутнього планети. Мета «Години Землі» не в тому, щоб заощадити електрику. Ця акція - символ дбайливого ставлення до природи.

Сьогодні «Година Землі» - це наймаштабніша екологічна акція на планеті. У ній беруть участь понад 2 мільярди людей по всьому світу, з більш ніж 175 країн і майже 7 тисяч міст.

Акцію «Година Землі» підтримала і глобальна компанія Carlsberg Group, яка вдесяте взяла участь у заході, об'єднавши понад 17 компаній групи і 45 пивоварних заводів. Беручи участь в цій глобальній акції, Carlsberg Group висловлює свою прихильність не тільки акції «Година Землі», а й своїм цілям із боротьби зі зміною клімату, відповідального розвитку і охорони навколишнього середовища.

Євгенія Піддубна-Смирнова, старший директор із корпоративних відносин компанії Carlsberg Ukraine: «З року в рік виробничі майданчики Carlsberg Ukraine стають все більш екологічними завдяки використанню новітніх технологій. Ми встановили спеціальне обладнання, яке дозволяє економити енерго- і водні ресурси. Так, наприклад, сьогодні наші заводи оснащені спеціальними водоочисними спорудами, які дозволяють економити воду шляхом повторного використання її в технічних цілях. А з метою економії електроенергії, частина ресурсу замінюється альтернативним джерелом - біогазом».