Меню

Carlsberg Ukraine підтримує громаду та локальних виробників у Запоріжжі

Carlsberg Ukraine стала партнером гуманітарного проєкту Kind Hamper for Ukrainians. Це ініціатива, що створена з великим бажанням підтримати українських малих гастрономічних виробників. А також — допомогти продуктами харчування людям похилого віку, особам з інвалідністю та багатодітним сім’ям з України, які потребують продовольчої підтримки.

Проєкт реалізували у Запоріжжі. Carlsberg Ukraine придбали понад 1000 одиниць продуктів харчування від локальних домогосподарств Запоріжжя, з яких Kind Hamper for Ukrainians сформували продовольчі набори. Серед придбаної продукції – м’ясо, сир, мед, солодощі, соуси, джеми, випічка. Carlsberg Ukraine доповнила набори квасом власного виробництва.

«Запоріжжя – один із наших «домашніх» регіонів, де розташований Запорізький пивоварний завод Carlsberg Ukraine. Для нас це особлива ініціатива, яка демонструє важливий приклад, як великий відповідальний бізнес може підтримувати малий локальний бізнес і громади. За час повномасштабного вторгнення наша компанія реалізовує десятки гуманітарних проєктів, виробляє питну воду на потреби населення і підтримує економіку країни.»,  – коментують в Carlsberg Ukraine..

Продуктові бокси отримали родини з Запоріжжя – внутрішньо переміщені особи, люди похилого віку, особи з інвалідністю.