Меню

Carlsberg Ukraine публікує звіт зі сталого розвитку за 2019 рік

Carlsberg Ukraine опублікувала щорічний звіт в рамках програми зі сталого розвитку «Ціль 4 НУЛІ: разом заради майбутнього».

Глобальна програма зі сталого розвитку в Carlsberg Group розпочалася в 2017 році. Вона включає чотири основних цілі: НУЛЬ вуглецевого сліду, НУЛЬ втрат води, НУЛЬ безвідповідального споживання і НУЛЬ нещасних випадків. Програма є частиною стратегії компанії і має чіткі цілі до 2022 і до 2030 року. Її розробили у партнерстві з провідними експертами, зокрема Вуглецевим фондом (Carbon Trust) та Фондом дикої природи (WWF). Програма відповідає Цілям сталого розвитку ООН.

Звіт включає результати діяльності зі сталого розвитку Carlsberg Group та Carlsberg Ukraine, в тому числі соціальні, екологічні проекти за 2019 рік. Щороку всі компанії Групи, що об’єднані єдиною програмою зі сталого розвитку,публікують нефінансові звіти.

Результати Carlsberg Ukraine в рамках програми за 2019 рік:

1) Фокус на упаковці – спосіб знизити викиди вуглецю. Упаковка з найменшим вуглецевим слідом – оборотна скляна пляшка. За результатами 2019 року в компанії повернули і повторно використали 44% скляної тари.

Також Carlsberg Ukraine виробляє один з видів біопаливі – біогаз*. У 2019 році біогазом було заміщено 11% природного газу.

2) Carlsberg Ukraine впроваджує рішення з водозбереження на виробництвах. Які вже дають результати: у 2019 році компанією було досягнуто цілі Групи до 2022 року. Наразі Carlsberg Ukraine використовує 2,45 гл/гл для виготовлення пива, що випереджає ціль встановлену Групою до 2022 року – використовувати 2,5 гл/гл.

3) Carlsberg Ukraine розширює асортимент безалкогольної продукції, щоб споживач завжди мав альтернативу вибору. У 2019 році портфель безалкогольних брендів компанії розширився на 4% у порівнянні з 2015 роком.

4) НУЛЬ нещасних випадків

Захист життя і здоров’я співробітників та підрядників – пріоритет для компанії. Жоден результат не може бути прийнятним, крім 0 нещасних випадків. Компанія звітує про проведене навчання, заходи безпеки.

«Сенс існування нашої компанії – варити пиво для кращого сьогодні і завтра. У даному звіті ми розказуємо, як втілювали це на справі у 2019 році.» -  коментує Євген Шевченко, генеральний директор Carlsberg Ukraine. 

Діяльність Carlsberg Ukraine за 2019 рік було відзначено високим рівнем корпоративної сталості. Carlsberg Ukraine увійшла в ТОП-5 кращий компаній України за результатами рейтингу Sustainable Ukraine.

Детальніше у звіті за посиланням https://online.flipbuilder.com/rlph/ualw/

    *Біогаз – різновид біопалива – газ, який утворюється при мікробіологічному     розкладанні метановим угрупованням біомаси чи біовідходів (розкладання біомаси відбувається під впливом трьох видів бактерій), твердих і рідких органічних відходів.