Меню

Carlsberg Ukraine у топ-25 кращих роботодавців України

Згідно зі щорічним рейтингом найкращих роботодавців за версією журналу «Власть денег», компанія Carlsberg Ukraine увійшла в число лідерів. При відборі експерти враховували такі показники, як турбота компанії про співробітників, можливості для їх зростання, особливості HR-стратегій і здатність протистояти викликам пандемії.

З початком карантину компанія Carlsberg Ukraine перевела частину співробітників на віддалену роботу, а працівників виробництва повністю забезпечила необхідними засобами захисту. І хоча реалізація продукції в сегменті HoReCa зупинилася, компанії вдалося утримати лідерські позиції в категоріях сидру, квасу та безалкогольного пива, а бренд «Львівське», який входить у Carlsberg Ukraine, став лідером українського ринку пива за підсумками 2020 року.

Розуміючи необхідність ефективної віддаленої роботи, HR-служба компанії запустила для персоналу безкоштовні онлайн-медитації, провела навчальні тренінги «Управління з турботою», а також онлайн-зустрічі із психологом – на випадок якщо співробітник відчуває неспокій, або порушення ментального здоров'я у зв'язку із ситуацією, або відчуває симптоми вигоряння в умовах, що змінилися. Однак опитування серед співробітників, які регулярно проводяться в Carlsberg Ukraine, показали, що 90% тих, хто працює вдома, навпаки, стали більш продуктивними.

Віцепрезидентка компанії з персоналу Марина Харрісон зазначила:

«Найкраща підтримка команди під час кризи, крім різних комунікаційних інструментів і зворотного зв'язку – це стабільність і соціальний захист: своєчасне нарахування заробітної плати, надання медичного страхування». У кризовий період для підприємства актуальним є збереження всіх робочих місць і рівня зарплати, особливо цінною стає надійність місця роботи. З цього приводу Марина Харрісон додала, що «саме впевненість у компанії визначають співробітники в наших опитуваннях як головну ознаку довіри».