Меню

Carlsberg Ukraine – в рейтингу «ТОП-20 еко-програм компаній»

Програма Carlsberg Ukraine «Ціль 4НУЛІ: разом для майбутнього» ввійшла до рейтингу «ТОП-20 еко-програм компаній»* за версією журналу «Власть денег».

Упорядники рейтингу при відборі враховували не тільки об’єми еко-інвестицій, а й важливість цих проектів для збереження здоров’я українців і покращення еко-ситуації в країні.

Carlsberg Ukraine, як частина Carlsberg Group, керується стратегією відповідального розвитку «Ціль 4НУЛІ: разом для майбутнього». Програма була запущена у 2017 році і включає 4 основні цілі: нуль вуглецевого сліду, нуль втрат води, нуль безвідповідального споживання, нуль нещасних випадків. Вона розроблена в партнерстві з провідними світовими експертами. ЇЇ цілі ґрунтуються на науковому підході і покликані діяти в рамках цілей ООН зі сталого розвитку.

В Україні програма «Ціль 4НУЛІ: разом для майбутнього» встановлює нові галузеві стандарти у сфері сталого розвитку. Щодня компанія працює над тим, аби зробити виробництва максимально екологічними і зберегти якомога більше природних ресурсів. Всі три заводи Carlsberg Ukraine є енергоефективними.

Компанія використовує альтернативні джерела енергії – пару і біогаз, аби зменшити споживання електроенергії і природнього газу. За результатами 2018 року, майже 11% природного газу було заміщено біогазом. В Carlsberg Ukraine з особливою уважністю використовують воду, що робить компанію однією з найбільш ефективних зі збереження води в Carlsberg Group.

Carlsberg Ukraine повторно використовує скляні пляшки, що допомагає зменшити викиди CO2 в навколишнє середовище, зекономити природні ресурси та знизити темпи зростання сміттєвих полігонів. В 2018 році повторно використано понад 130 млн скляних пляшок. Це близько 45% від об’єму вторинних продажів пива у скляній тарі.

З року в рік компанія Carlsberg, що веде свою діяльність на понад 150 ринках в усьому світі, демонструє прогрес у досягненні цілей сталого розвитку, тим самим ілюструючи важливе повідомлення, що бізнес може відігравати визначальну роль у відповідь на глобальні виклики. Такі виклики, як зміна клімату, обмежений доступ до питної води, бідність тощо. Компанія поставила перед собою дуже амбітні цілі, але тільки вони породжують унікальні екологічні інновації, які зараз так потрібні нашій країні і світу.

*Рейтинг «ТОП-20 еко-програм компаній» присвячено найкращим екологічним програмам, здійснюваним в Україні вітчизняними і зарубіжними компаніями. Критерієм відбору до участі в рейтингу була наявність як уже реалізованих, так і запланованих еко-програм – не лише великих за обсягами інвестицій, але й важливих для захисту здоров’я громадян України, поліпшення екологічної ситуації в країні та посилення її технологічного потенціалу. Рейтинг складено на основі відкритих даних про діяльність компаній за 2018 рік.