Меню

Carlsberg Ukraine взяла участь у всесвітній еко-акції «Година Землі»

19 березня о 20:30 Carlsberg Ukraine традиційно приєдналася до міжнародної екологічної ініціативи «Година Землі», відключивши освітлення на 3 заводах та офісних приміщеннях Києва, Запоріжжя та Львова.

Екологічна акція «Година Землі» - це одна зі складових комплексного підходу компанії Carlsberg Ukraine до турботи про навколишнє середовище. Збереження природних ресурсів та мінімізація негативного впливу на екологію є одним із основних напрямків корпоративної соціальної відповідальності компанії.

«Година Землі» - міжнародна екологічна акція, ініційована Всесвітнім фондом природи (англ. World Wildlife Fund, WWF) в 2007 році, що закликає мільйони людей з усього світу вимкнути світло та побутові електроприлади в будинках, на робочих місцях і навіть у знакових спорудах таких як Ейфелева вежа та Сіднейський оперний театр на одну годину в знак небайдужості до кліматичних змін і майбутнього планети.

У минулому році акція «Година Землі» перетворилася на найбільший в світі природоохоронний рух: до неї долучилося понад 7 000 міст в 172 країнах по всьому світу.

Мета кампанії - привернути увагу до проблеми зміни клімату, а саме - вимкнути світло на одну годину, аби показати необхідність об'єднаних дій з людьми з усього світу для боротьби зі зміною клімату.

Такий захід, крім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, робить акцент на необхідності щоденних зусиль кожного мешканця планети, компаній і урядів у сфері енергоефективності, збереження навколишнього природного середовища, ощадливого використання ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії людини з природою. Це дає можливість кожному мешканцю нашої планети зробити свій внесок у поліпшення глобальної екологічної ситуації.

Світлана Веселовська, старший директор з комунікацій компанії Carlsberg Ukraine:«Беручи участь в акції, ми хочемо показати, наскільки важлива для нас мінімізація негативного впливу на навколишнє середовище і зробити свій внесок в популяризацію культури відповідального ставлення до природних ресурсів. На сьогодні наша компанія приділяє велику увагу енергозберігаючим технологіям і зменшенню забруднення навколишнього середовища, скорочуючи викиди вуглекислого газу в атмосферу».