Меню

Carlsberg Ukraine запускає яскраву новинку – «Somersby смак Базилік»

Зустрічайте новий сезон з ароматом базиліку! Цієї весни лімітована серія Somersby поповниться новим особливим сидром – «Somersby смак Базилік». Новинка надійде на полиці магазинів у квітні та буде доступна для продажу лише до середини осені.

«Somersby смак Базилік» – це новинка із незвичним поєднанням яблучного сидру та витонченого смаку базиліку, що виробляється шляхом природного бродіння. Завдяки легкому аромату яблук та яскраво вираженим ноткам базиліка, напій чудово освіжає та відмінно підійде для спекотної пори року. Найкраще смакує охолодженим, перетворюючись на ідеальний освіжаючий напій вашого БазиЛіта.

Перший налив сидру відбувся 23 березня 2018 року, вміст алкоголю – 4,7% об. Випускатиметься новинка на Київському заводі Carlsberg Ukraine в металевій банці об'ємом 0,5 л та буде доступна для продажу по всій території України*.

Somersby – це успішний європейський бренд, що продається в багатьох країнах світу, в тому числі і в країнах Азії, Північної Америки й Австралії. Сидр ТМ Somersby з'явився на ринку України в червні 2011 року і встиг за короткий термін завоювати лідерські** позиції в сегменті. Сьогодні лінійка Somersby представлена 3 смаками: яблучний Somersby, Somersby із грушевим соком та Somersby зі смаком чорниці.

«Як інноваційна компанія, ми завжди намагаємось задавати тренди на ринку. Перед відкриттям спекотного сезону ми спробували відійти якомога далі від традиційних фруктових та ягідних смаків і запропонувати споживачу щось дійсно нове та унікальне - «Somersby смак Базилік». Впевнені, що новий освіжаючий сидр, як завжди, прийдеться до смаку українським споживачам», – Ірина Качура, віце-президент з маркетингу Carlsberg Ukraine.

**Згідно з даними компанії Nielsen Holdings Н.В (NYSE: NLSN) - провідного світового постачальника аналітичних даних про споживчу поведінку і купівельні звички. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті www.nielsen.com.

*окрім зони проведення АТО та окупованої території АР Крим