Меню

Carlsberg Ukraine знову визнано сумлінним платником податків

Асоціація платників податків України традиційно провела Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків-2015». За його підсумками Carlsberg Ukraine була визнана переможцем у номінації «Підприємства переробної галузі» в категорії великі підприємства.

Carlsberg Ukraine - одна з найбільших пивоварних компаній в країні - постійно входить до кількості найбільших і сумлінних платників податків України. Підприємство регулярно сплачує всі передбачені законодавством податки і збори, а також надає прозору фінансову звітність своєї діяльності. У 2015 році Carlsberg Ukraine перерахувала до бюджетів різних рівнів 1 460 млн гривень податків та зборів.

Компанія Carlsberg Ukraine не вперше потрапляє до рейтингу відповідальних платників податків України. Раніше компанія вже входила в рейтинг найбільших платників податків країни, створеним суспільно-політичними та економічними виданнями «Кореспондент», «Бізнес» та «Економічна правда».

Всеукраїнський рейтинг-конкурс «Сумлінні платники податків» було засновано Асоціацією платників податків України в 2011 році з метою створення сприятливих умов для розвитку взаємовигідної співпраці між державою та бізнесом. Однією з головних завдань рейтингу є посилення ролі та авторитету платника податків в житті країни і підвищення загальної культури сплати податків. Слід зазначити, що з року в рік кількість учасників стабільно зростає. У цьому році в рейтингу брало участь понад 700 компаній, що представляють малий, середній і великий бізнес. 40 кращих компаній було нагороджено в 11 номінаціях. Критеріями для відбору були не лише абсолютні суми сплати податків, а й такі показники, як кількість робочих місць, рівень середньої заробітної плати, благодійна діяльність та інші показники.

Євгеній Шевченко, генеральний директор компанії Carlsberg Ukraine:«Неодноразово ЗМІ і Асоціація платників податків України визнавали нашу компанію сумлінним платником податків. Я впевнений, що ми будемо і в майбутньому фігурувати в таких рейтингах, оскільки працюємо згідно з високими міжнародними стандартами Carlsberg Group та вимогами українського законодавства. Незважаючи на складну економічну ситуацію в країні, ми виконуємо свої фінансові зобов'язання перед державою і робимо істотний внесок до державного бюджету. У той же час ми сподіваємося на те, що держава почне реалізовувати логічну акцизну політику, припинить дискримінацію пивоварної галузі і тим самим створить передумови для припинення багаторічного падіння виробництва пива в Україні».