Меню

CEO Carlsberg Group відвідав Україну: «Я хочу почати з двох слів – дякую вам»

16 листопада CEO Carlsberg Group Якоб Ааруп-Андерсен відвідав Україну. Більшу частину візиту він присвятив знайомству з командою та роботою PJSC Carlsberg Ukraine.

Якоб Ааруп-Андерсен очолив Компанію 1 вересня 2023 року. За його словами, він з нетерпінням чекав приєднання до Carlsberg: «Я завжди захоплювався унікальною спадщиною та сильними цінностями Carlsberg і з нетерпінням чекаю подальшого розвитку». Україна стала однією з перших країн, яку відвідав новообраний CEO Carlsberg Group.

У межах програми візиту Якоб Ааруп-Андерсен зустрівся з командою Carlsberg Ukraine на Київському пивоварному заводі, де відвідав виробництво та нову лінію, спробував легендарне «Львівське Різдвяне» та інші бренди Компанії, познайомився з ключовими клієнтами та зовнішніми стейкхолдерами, включаючи представників медіа, бізнес асоціацій та органів державної влади.

У вітальній промові Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Данії в Україні Оле Егберг Міккельсен зазначив: «Я дуже радий, що CEO Carlsberg вирішив приїхати в Україну в цей важкий час. На перший погляд, ваш візит сюди – це просто відрядження. Проте відвідати Україну в цей нелегкий час – це не просто звичайна відрядження. Це також акт солідарності з Україною. Приїхавши сюди, ви показуєте, що вірите в стійкість України. Ви також демонструєте, що готові розділити виклики та ризики, з якими українці зіштовхуються щодня».

На зустрічі Якоба Ааруп-Андерсена зі співробітниками Carlsberg Ukraine основними меседжами стали – подяка незламній і професійній команді, запевнення в розвитку бізнесу в Україні та готовність продовжувати інвестиції.

«Я хочу почати з двох слів – дякую вам. Дякую за те, що ви так добре піклуєтеся одне про одного, за те, що для вас безпека –  першочерговий пріоритет у всьому, дякую за вашу роботу, дякую за те, що продовжуєте розвивати бізнес, дякую за те, що продовжуєте інновації й запускаєте нові продукти. Я можу сказати вам, що на якому ринку Carlsberg я би не був, всі діляться тим, наскільки вони пишаються Україною», – зазначив Якоб Ааруп-Андерсен.

Нагадаємо, Carlsberg Group почала роботу в Україні в 1996 році і з року в рік є одним із найбільших міжнародних інвесторів у секторі FMCG-бізнесу. Carlsberg Ukraine забезпечує роботою понад 1300 осіб на пивоварнях у Києві, Львові та Запоріжжі та створює ще понад 20 000 робочих місць у суміжних галузях (готельно-ресторанний бізнес, сільське господарство, логістика тощо). Щороку компанія входить у ТОП-25 найбільших платників податків та ТОП-50 кращих роботодавців України.