Меню

Допомога пораненим бійцям і медикам: лікарня в Запоріжжі отримала засоби для реабілітації

ТМ «Львівське» від PJSC Carlsberg Ukraine підтримала Запорізьку міську лікарню №9, лікарня отримала візки та ортези для реабілітації постраждалих від війни.

Проєкт "Візки для поранених українських воїнів" започаткував благодійний фонд "Україна в огні". Ініціатива спрямована на забезпечення лікарень, в яких відкриваються відділення реабілітації військових, колісними візками.

Її підтримала ТМ "Львівське", що є Національним спонсором збірної України з футболу. Завдяки проєкту "Лев Матчу" Запорізька міська лікарня №9 отримала візки та ортези.

"Нові візки забезпечують можливість адаптації до цивільного життя поранених, а в лікарнях дозволяють зменшити навантаження на персонал та роблять життя поранених значно легшим", — зазначають ініціатори проєкту.

Допомогу до Запоріжжя привезла команда Національної ради військовослужбовців і ветеранів. Наразі медичні заклади Запоріжжя перевантажені та приймають велику кількість поранених.

https://news.depo.ua/ukr/news/dopomoga-poranenim-biytsyam-i-medikam-likarnya-v-zaporizhzhi-otrimala-zasobi-dlya-reabilitatsii-202312271455390?fbclid=IwAR1uuSq19jpoA1Wo_i4Mmu9BHu7NeGGQIwielyLqtDi3xLkEubGhbzAyr7o