Меню

Forbes визнав PJSC Carlsberg Ukraine одним із найкращих роботодавців України

25 березня Forbes та сайт пошуку роботи Work.ua визначили топ-50 роботодавців. Рейтинг вперше проводився після початку повномасштабного вторгнення. За цей час список найкращих роботодавців в Україні оновився більш ніж на третину.

Компанії  оцінювали за такими критеріями:

  • бренд роботодавця; 
  • винагорода, умови праці, соцпакет, відчуття захисту; 
  • внесок у перемогу;
  • інформаційна відкритість;
  • можливості для розвитку тощо. 

PJSC Carlsberg Ukraine єдина пивоварна компанія, що увійшла в рейтинг найкращих роботодавців цього року. За рік стійкості компанії вдалося зберегти робочі місця, мотиваційні програми та інші складові соцпакету. 

Чіткі дії, узгоджені з потребами співробітників та стратегією компанії, а також якісна та прозора комунікація – рецепт, що працює. Тільки дбаючи про своїх співробітників, можна очікувати якісний бізнес-результат, — зазначив Олег Хайдакін, генеральний директор PJSC Carlsberg Ukraine.  

Для того, щоб підтримати та мотивувати своїх працівників компанія впроваджує регулярні корпоративні зустрічі, проєкти менторської та ментальної підтримки.

Велику роль у підтримці  співробітників  відіграла активна участь штаб-квартири Carlsberg Group в гуманітарних ініціативах, рішення про продаж російського бізнесу, а також регулярні візити віцепрезидента регіону Центральної та Східної Європи Carlsberg Group в Україну під час війни. 

Рішення команди PJSC Carlsberg Ukraine – вийти з війни ще сильнішими, ніж раніше, плекаючи культуру переможців і оптимістів та  цінуючи своїх співробітників.