Меню

Генеральний директор Carlsberg Group Якоб Ааруп-Андерсен відвідав Всесвітній економічний форум у Давосі

Ааруп-Андерсен відвідав Всесвітній економічний форум у Давосі, одну з найбільших міжнародних подій, де сотні лідерів збираються разом, щоб обговорити спільні рішення глобальних проблем.

Якоб взяв участь у понад 20 зустрічах, у тому числі двосторонніх діалогах з главами урядів, зустрівся з Президентом України Володимиром Зеленським, партнерами Компанії та бізнес-асоціаціями.

У своїй промові Якоб наголосив, що глобальні виклики вимагають невідкладних колективних рішень та прагнення корпорацій створювати інновації, які допоможуть вирішити суспільні проблеми: «Однією з тез, які я відстоюю, є потреба в тому, аби більше компаній інвестували у фундаментальні наукові дослідження. З 1980-х років ми спостерігаємо системний перехід від фундаментальних наукових досліджень великих компаній до розробки нових продуктів і використання існуючих досліджень. Завдяки нашій унікальній структурі Carlsberg Group і Carlsberg Foundation ми знайшли інший баланс, який дозволяє брати участь у стратегічних довгострокових дослідницьких проєктах, спрямованих на проривні інновації».

Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, що почала роботу в Україні в 1996 році і з року в рік є одним із найбільших міжнародних інвесторів у секторі FMCG-бізнесу.