Меню

Голосуймо за “Лева матчу” разом з усією Європою у грі Шотландія-Україна та допомагаємо українцям

1 червня національна збірна України з футболу проведе матч у Глазго за право виходу у фінальну частину Чемпіонату Світу. Суперником жовто-синіх буде команда — збірна Шотландії.

За найкращого українського футболіста у номінації «Лев матчу» відтепер зможуть проголосувати як українці, так і фанати інших країн Європи. За ініціативи національного спонсора збірної ТМ «Львівське» голосування перетворюється у благодійну акцію для підтримки фандрейзингової платформи UNITED24.

Кожен голос важливий і буде конвертований спонсором у 1 гривню фінансової допомоги. Після голосування також буде можливість зробити додатковий добровільний внесок на платформі UNITED24. Кошти будуть спрямовані на відбудову країни. Проєкт здійснюється спільно з Українською Асоціацією Футболу.

Під час травневих контрольних поєдинків збірної України у рамках акції «Лев матчу» ТМ «Львівське» разом із вболівальниками зібрали фінансову допомогу. Вся сума буде передана благодійному проєкту «Понад усе», що займається наданням довгострокової програми реабілітації жертв війни в Україні.

Голосуйте за посиланням https://footballua.tv/levmatchu та допомагайте Україні.

Мільйони Українців – одна країна.