Меню

Головний фінансовий директор Carlsberg Group високо оцінив команду Carlsberg Ukraine

21-22 вересня Київський пивоварний завод відвідав Хайне Далсгаард, головний фінансовий директор Carlsberg Group.

В ході свого візиту Хайне Далсгаард представив фінансові показники Carlsberg Group в Західній Європі, Східній Європі та Азії.

Якщо судити за цими показниками, за минулий рік Carlsberg Group значно підвищила прибутковість і скоротила свій зовнішній борг: тепер загальний дохід компанії становить 63 млрд. данських крон. Carlsberg Group займає перше і друге місце на ринках 22 країн. Західна Європа, як і раніше, зберігає статус «домашнього» регіону, де заробляється 60% прибутку Групи, в той час як зі Східної Європи та Азії надходить по 16% і 24% доходу відповідно.

Хайне Далсгаард також висвітлив ключові завдання компанії на 2017 рік і розповів про основні пріоритети в Західній Європі, Східній Європі і Азії.

«Ключовим пріоритетом Групи є виконання цілей, намічених в рамках програми«Фінансування подорожі», а також збільшення інвестицій в майбутній розвиток», - заявив Хайне Далсгаард.

Після зустрічі зі співробітниками, Хайне Далсгаард відвідав виробництво і особисто переконався, що в серпні Філіп Ходжес, виконавчий віце-президент функції Supply Chain Carlsberg Group, не випадково назвав цей завод однієї з кращих броварень Групи. Компанія Carlsberg Ukraine є частиною глобальної програми сталого розвитку «Мета 4 НУЛЯ: Разом для майбутнього», яка складається з чотирьох основних напрямків: «НУЛЬ вуглецевого сліду», «НУЛЬ водних втрат», «НУЛЬ безвідповідального вживання» і «НУЛЬ нещасних випадків». По кожному такому напрямку визначені конкретні завдання з вимірними результатами. Один з проміжних кроків програми має на увазі, що до 2022 року на всіх пивоварнях компанії буде використовуватися електроенергія з виключно відновлюваних джерел.

Хайне Далсгаард зазначив, що в Україні успішно працює модель сталого виробництва, всі процеси налагоджені і завод функціонує на належному рівні.

Ще однією важливою частиною відвідин Києва Хайне Далсгаардом став польовий візит в торгові точки, оскільки в 2017 році Carlsberg Ukraine отримала одну з найбільших інвестицій в Carlsberg Group на холодильне обладнання. Це стало великим досягненням команди, але одночасно і викликом: необхідно було організувати масштабну і складну логістичну операцію по заміні старих холодильників новими.

Хайне Далсгаард особисто відвідав кілька точок продажів і залишився задоволений результатами.

«Ми в Carlsberg Group приймаємо рішення, чи варто виділити додаткові інвестиції нашим філіям в тій чи іншій країні, головним чином виходячи зі стратегічної доцільності і фінансових результатів. У 2017 р Carlsberg Ukraine виступила з пропозицією реалізувати надзвичайно амбітний проект, надавши план і докладні розрахунки, які були ретельно вивчені. Позитивне рішення по виділенню інвестицій ґрунтувалося на тому, що фінансові показники на українському ринку справді вище, ніж в інших країнах», - розповів Хайне Далсгаард.

«Мені було дуже приємно приїхати сюди і зустрітися з моїми колегами. Я був вражений стараннями, зацікавленістю та ентузіазмом колективу. На даний момент можу сказати, що їм вдалося домогтися того результату, який ми очікували. Carlsberg Ukraine змогла здійснити свої далекосяжні цілі, і цим варто пишатися. Разом з тим, немає межі досконалості. Ми повинні постійно робити виклик собі і один одному, прагнути до вдосконалення і працювати спільно, щоб поліпшити сьогодення і побудувати світле майбутнє».