Меню

Grimbergen Belgian Pale Ale тепер в Україні

Цієї осені компанія Carlsberg Ukraine представила шанувальникам елів вже четвертий сорт відомого абатського пива Grimbergen - автентичний і пікантний Grimbergen Belgian Pale Ale*. Пиво, яке об'єднало в собі найкращі традиції пивоваріння та крафтової творчості.

Пиво Grimbergen Belgian Pale Ale відоме своїм добре збалансованим контрастом між пряними і фруктовими нотками, з середньою гіркотою в напої. Воно буде до смаку навіть найвибагливішому поціновувачу пива. Міцність напою становить 5,5%.

За легендою вперше пиво Grimbergen було зварено в 1128 році в Грімбергенськом абатстві, яке розташоване неподалік від Брюсселя (Бельгія). З тих пір абатство горіло тричі - в 1142, 1566 і 1798 роках і тричі повставало з попелу. Саме тому до сьогоднішнього дня девізом пива Grimbergen є слова, що розташовані на етикетці - «Ardet nec consumitur», які перекладаються з латині як «Спалений, але не знищений». Смак Grimbergen Belgian Pale Ale продовжує традицію того часу, створюючи насичене пиво і зберігаючи багатство ароматів.

В Україні також представлені й інші сорти Grimbergen: Grimbergen Double-Ambrée, Grimbergen Blonde, Grimbergen Blanche.

* Продається тільки в мережі супермаркетів Fozzy.