Меню

Grimbergen experience 2018 року - погляд у світ пива Grimbergen

28 і 29 травня 2018 Батьки Абатства Грімберген, разом з Carlsberg Group, вітали групу з 300 журналістів і любителів пива з усього світу, а також представників 20 ринків (серед яких Україна, Франція, Росія, Хорватія, Іспанія і багато інших), в Абатстві Грімберген, яке знаходиться в 14 кілометрах від Брюсселя.

Grimbergen - один зі світових лідерів абатського пива, який представлений в більш ніж 50 країнах, а його продажі тільки за минулий рік досягли позначки в 1 мільйон гектолітрів. Зростання бренду триває, значно збільшуючи обсяги з року в рік. Grimbergen завойовує любителів пива в усьому світі завдяки формулі успіху, в основі якої лежить багата історія бренду. За легендою, вперше пиво Grimbergen було зварено в 1128 році в однойменному абатстві, розташованому недалеко від Брюсселя (Бельгія). З того часу абатство горіло тричі - в 1142, 1566 і 1798 роках, і тричі повставало з попелу. Знову зводилися кам'яні стіни й відроджувався рецепт легендарного пива. Саме тому і до цього дня девізом пива Grimbergen є слова, зазначені на етикетці - "Ardet nec consumitur", що перекладаються з латині як "Спалений, але не знищений".

Запрошений на захід пивний сомельє Бен ВІНК (Ben Vinken) запропонував для дегустації п'ять класичних сортів Grimbergen: Blonde, Blanche, Double Ambrée, Rouge і Triple. Він розповів гостям про унікальні аромати кожного з сортів і про те, з якою їжею вони поєднуються найкраще.

Гостям було також представлено унікальне пиво, зварене спеціально з цієї нагоди, - нефільтроване і непастеризоване пиво Grimbergen, в якому фруктовий смак унікальним чином поєднується з пряними нотками.

По закінченню «Grimbergen experience 2018 року», гостям було продемонстровано новий дизайн бренду, який являє собою звільненого фенікса, наповненого силою, а також нове оформлення фірмового пивного келиха, на якому фенікс представлений покровителем сортів пива Grimbergen.