Меню

Київський завод Carlsberg Ukraine відвідали члени Союзу українських підприємців

26 січня 2018 року Київський завод Carlsberg Ukraine відвідав Союз українських підприємців. Учасники зустрічі змогли поспілкуватися з генеральним директором Carlsberg Ukraine Євгеном Шевченко, а також побувати на екскурсії по пивоварному заводу.

Під час екскурсії по заводу, гості ознайомилися з основними принципами роботи підприємства, процесом виробництва пива, а також дізналися цікаві факти про пиво й про історію компанії.

Євген Шевченко, генеральний директор компанії Carlsberg Ukraine, розповів представникам Союзу українських підприємців про досвід розвитку компанії в Україні та в світі, ринкові успіхи компанії, про її філософію та мотиваційні програми для співробітників. Крім того, експерти відділу виробництва компанії поділилися технічною інформацією та безліччю цікавих практичних деталей про систему управління заводом, яка може бути корисною менеджерам для використання на своїх підприємствах.

Серед відвідувачів заводу були представники таких компаній, як Force Group, Agricom Group, ТОВ ПІІ «Еконія», City Grand, ТОВ «Київгума» та багато інших.

Carlsberg Ukraine приєдналася до СУП у 2017 році, щоб разом з іншими компаніями працювати над створенням сприятливого бізнес-середовища всередині країни. Крім того, участь в союзі - це можливість співпрацювати й обмінюватися досвідом з великими підприємцями для розвитку українського бізнесу та популяризації інновацій в Україні.

Carlsberg Ukraine поділяє цілі Союзу українських підприємців зробити нашу державу конкурентоспроможною на глобальному ринку, об'єднати бізнес за межами політики, галузі та географічного розташування, захищати його інтереси, перебувати в діалозі з владою та суспільством.

«СУП - це важливий майданчик, який об'єднує інтереси різних за величиною компаній й робить голос бізнесу гучнішим. Я радий, що тут зібралися однодумці, які готові розвивати економіку України й створювати сприятливе бізнес-середовище всередині країни для залучення локальних та іноземних інвестицій», - Євген Шевченко, генеральний директор компанії Carlsberg Ukraine.

«Ми раді, що в нашій країні є такі транснаціональні компанії, як Carlsberg Ukraine, які розуміють всю важливість об'єднання бізнесу в Україні для вирішення спільних проблем, розвитку та обміну досвідом. Чим більше буде таких компаній, великих і маленьких, тим краще буде бізнесу в Україні, а разом з тим й економіці країни. І звичайно, головний результат цієї зустрічі - відверта бесіда зі стороною, що приймає з якої учасники СУПу змогли винести багато корисної та практичної інформації для свого власного бізнесу», - зазначила Катерина Глазкова, виконавчий директор СУП.