Меню

Київський завод Carlsberg Ukraine входить в число кращих пивоварень Carlsberg Group

18 серпня пивоварню Carlsberg Ukraine відвідав виконавчий віце-президент функції Supply Chain Carlsberg Group Філіп Ходжес. Підводячи підсумки свого візиту, він відзначив високий рівень фахівців і якості роботи Київського підрозділу компанії.

За словами Філіпа Ходжеса, Київський завод Carlsberg Ukraine відрізняється високими показниками ефективності і входить в число кращих пивоварень компанії. Зокрема, Філіп Ходжес зазначив технічні можливості підприємства, компетентність фахівців всіх ланок виробництва, інноваційність та енергоефективний підхід. Все це створює можливості для успішного ведення бізнесу і залучення додаткових іноземних інвестицій в майбутньому.

В рамках стратегії сталого розвитку компанії і завдань програми «Мета 4 НУЛЯ: разом для майбутнього»* ​​Київський завод Carlsberg Ukraine активно працює над скороченням споживання природних ресурсів і впроваджує енергоефективні технології. Наприклад, щорічно досягаються амбітні цілі щодо економії споживання води на виробництві. Пивоварня вже працює на найвищому рівні ефективності по споживанню води на гектолітр виробленого пива.

Філіп Ходжес окремо зазначає, що фахівці Carlsberg Ukraine неухильно дотримуються вимог Carlsberg Operational Manual - документа, в якому зібрано майже двохсотлітній досвід пивоваріння, завдяки якому вони зможуть підвищити економічні показники по виробництву і розливу пива.

«Мене по-справжньому вразив рівень глибокого розуміння процесів і професіоналізму працівників і керівництва Київського заводу Carlsberg Ukraine. Всі - від оператора до головного інженера - дуже підковані в особливостях кожного з етапів виробництва. Це одна з кращих пивоварень Carlsberg Group, та наші колеги, які працюють тут, лише підтверджують цей факт. У плані якості та ефективності пивоварня Carlsberg Ukraine в Києві є чудовим орієнтиром для інших пивоварень Carlsberg Group», - Філіп Ходжес, виконавчий віце-президент функції Supply Chain Carlsberg Group.

Для довідки

* «Мета 4 нуля: разом для майбутнього» (Together Towards Zero) - нова програма сталого розвитку компанії Carlsberg Group. Вона пропонує відповідь на глобальні виклики, такі як кліматичні зміни, нестача водних ресурсів і проблеми суспільної охорони здоров'я. Стратегія включає в себе чотири довгострокові цілі: НУЛЬ вуглецевого сліду, НУЛЬ водних втрат, НУЛЬ безвідповідального споживання пива і НУЛЬ нещасних випадків.