Меню

Компанія Carlsberg Ukraine увійшла в ТОП 10 в номінації «Найкращий бренд роботодавця»

Діловий портал delo.ua, бізнес та медіа бюро ekonomikа + і проект "ТОП 100. Рейтинги найбільших" провели сьомий HR Wisdom Summit. Спікерами заходу стали понад 20 провідних фахівців в сфері управління персоналом та організаційного розвитку.

Темою саміта стала діджіталізація, дерегуляція і диверсифікація у сфері управління персоналом. На сьогоднішній день ключове завдання для голови функції HR - трансформувати і посилити навички, вміння, і таланти працівників через цифрові технології.

Згідно з методологією проекту, більше місяця на порталі delo.ua проходило онлайн голосування за кращих HR-управлінців України. 40% результатів були отримані в ході онлайн голосування, інші 60% - після опитування експертів і анкетування учасників ринку. В результаті опитування також були визначені кращі корпоративні освітні програми, українські та іноземні бренди роботодавця.

Ми дуже пишаємося тим, що в цьому році компанія Carlsberg Ukraine, отримала одну з нагород в номінації «Найкращий бренд роботодавця» серед міжнародних компаній. Як відмічають самі працівники Carlsberg Ukraine, в компанії вони найбільше цінують стабільність, соціальний пакет, кар'єрні можливості, заробітну плату та умови праці. Всі ці чинники і створюють наш переможний бренд роботодавця. "Цю нагороду ми отримали завдяки нашим людям, які щоденно кидають нам виклики, змушують думати по-іншому, дають нам нові ідеї для реалізації, підтримують нас та стимулюють йти тільки вперед" - Марина Харрісон, віцепрезидент з персоналу Carlsberg Ukraine.