Меню

Лінійка «Квас Тарас» поповнилася новим темним сортом

У квітні ТМ «Квас Тарас» представила ринку новий сорт квасу - «Квас Тарас Чорний». Новинка вже з'явилася у продажу на території України і буде доступна покупцям в прозорій ПЕТ упаковці об'ємом 1,5 л.

«Квас Тарас Чорний» - темний сорт квасу, виготовляється класичним методом живого бродіння. Житній солод, що входить до складу інгредієнтів квасу, надає напою насичений темний колір і аромат свіжого житнього хліба. Особливістю «Квас Тарас Чорний» є те, що для його приготування використовується житній солодовий екстракт, який зазвичай застосовується при випічці темних сортів хліба. Його вміст у квасі надає напою одночасно насичений та освіжаючий смак.

«Квас Тарас Чорний» - легкий квас, з приємним хлібним смаком, який добре втамовує спрагу. Новинка представлена у сучасному і модному дизайні упаковки. Новий сорт квасу припаде до вподоби шанувальникам натуральних, але в той же час нестандартних продуктів. Він добре смакуватиме тим, хто віддає перевагу квасу темного кольору і при цьому не любить занадто солодкі напої. «Квас Тарас Чорний» добре доповнює смак смажених м'ясних і овочевих страв.

Нагадаємо, що «Квас Тарас Чорний» - це третій смак у лінійці «Кваса Тараса», яка також представлена сортами «Квас Тарас» і «Квас Тарас Білий».

Андрій Отрощенко, віце-президент з маркетингу компанії Carlsberg Ukraine: «Традиційно, до нового сезону, наша компанія радує споживачів цікавими новинками. Для нас новинка - це не просто спосіб представити новий продукт, а ще й можливість відповісти на очікування сучасного споживача. «Квас Тарас» давно перетворився з давньослов'янського напою у здоровий і натуральний вибір міської молоді. Сподіваємося, що «Квас Тарас Чорний» припаде до смаку споживачеві  та стане обов'язковим атрибутом відпочинку для будь-якої компанії».