Меню

Літо. Манго. Лайм. Somersby!

Із настанням спекотних днів до нас повертається улюблений сидр. Зустрічайте новий смак від компанії Carlsberg Ukraine – «Somersby Смак Манго-Лайм».

«Somersby Смак Манго-Лайм» – це сидр, який виробляється шляхом бродіння яблучного соку із легким ароматом манго та лайму. Має м’який кисло-солодкий смак та допомагає освіжитися у спекотний літній сезон. Найкраще смакує охолодженим. Новинка від компанії Carlsberg Ukraine доступна в скляній пляшці об'ємом 0,5 літра. Сидр «Somersby Смак Манго-Лайм» вже можна знайти на полицях магазинів на всій території України. Вміст алкоголю в напої: 4,7%.

Somersby — успішний європейський бренд сидру, що продається більш ніж на 30 світових ринках, зокрема в Данії, Швеції, Норвегії, Великобританії, Бельгії та Фінляндії. Лідер українського ринку в категорії сидр* за даними компанії Nielsen**. Напій має приємний освіжаючий смак та ідеально підходить для відпочинку в колі друзів.

*Розрахунки ПрАТ «Карлсберг Україна» засновані на даних, що містяться в звітах Nielsen з аудиту роздрібної торгівлі в категорії сидру за кумулятивний період січень 2019 - грудень 2019, щодо ринку сидру на території міської частини України (без окупованих територій Автономної Республіки Крим, Севастополя , частини Луганської та Донецької областей), дійсно на 15.04.2020. (© 2020 року, ТОВ «АСНільсен Юкрейн»).

**Nielsen Holdings N.V. (NYSE: NLSN) - провідний світовий постачальник аналітичних даних про споживчу поведінку і купівельні звички. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті www.nielsen.com.