Меню

«Львівське» отримав золоту нагороду на Effie Awards Ukraine 2019

У п’ятницю, 13 грудня, відбулась щорічна церемонія Effie Awards Ukraine 2019, на якій оголосили імена найефективніших кампаній у сфері маркетингових комунікацій.

У категорії «Спонсорство», серед трьох фіналістів (Mastercard Ukraine, PariMatch та Львівське)   бренд-команда «Львівське» за участі креативної агенції McCann Kyiv та компаній-партнерів  ІНІШЕЙТІВ МЕДІА та FILM UA одержала золоту нагороду.

Маркетингова команда презентувала кейс про те, як бренду «Львівське», що підтримав український кінопроєкт «Захар Беркут», вдалося об’єднати людей навколо цієї масштабної події, привести їх до кінотеатрів на українське кіно та ще раз довести, що «Львівське» - це бренд, який єднає українців. Більш того, цей спонсорський проєкт допоміг бренду вийти на лідируючу позицію на ринку.

Effie Awards Ukraine – найпрестижніша нагорода в сфері маркетингових комунікацій в Україні. У 2019 році конкурсні роботи в українській програмі оцінювало понад 200 членів журі, серед яких провідні маркетинг-фахівці, що працюють в компаніях-рекламодавця, топменеджери комунікаційних агентств, медіа експерти, дослідники та консультанти України.