Меню

Ларс Леманн відвідав Україну

25-27 липня в Україну вчетверте з початку повномасштабної війни в Україні приїхав Ларс Леманн, віцепрезидент регіону Центральної та Східної Європи Carlsberg Group.

Під час свого візиту Ларс відвідав Київський пивоварний завод, зустрівся з топменеджментом Carlsberg Ukraine, взяв участь у брифінгу для співробітників та Q&A, а також побачив нову виробничу лінію, яку було нещодавно запущено. Також Ларс разом із командою правління Carlsberg Ukraine відвідали Запорізький пивоварний завод та зустрілися із колегами, які працюють на підприємстві понад 30 років.

«Головний меседж для команди Carlsberg Ukraine — продовжувати відмінну роботу, продовжувати виходити на ринок з ініціативами та інноваціями. Уже є багато успішних прикладів. Продовжуйте працювати в тому ж темпі. Найважливіше те, що в Carlsberg Ukraine є багато талановитих людей на всіх рівнях із правильним мисленням і культурою переможців. І саме з такою командою можна досягти видатних результатів», – сказав Ларс під час зустрічі зі співробітниками Carlsberg Ukraine.

Крім того, в межах цього візиту команда відвідала торгові точки в Києві, Запоріжжі та Дніпрі, провела зустрічі з партнерами компанії та Запорізькою обласною військовою адміністрацією.