Меню

Лекції, зустрічі з партнерами та просвітницькі кампанії на АЗС: Carlsberg Ukraine вчергове закликала до відповідального споживання

Щороку у вересні у світі відзначають Всесвітній день відповідального споживання пива (Global Beer Responsible Day/GBRD). PJSC Carlsberg Ukraine разом із партнерами уже восьмий рік поспіль долучається до GBRD для того, щоб разом нагадати основні правила свідомого споживання: НІ алкогольному пиву до 18+, НІ алкогольному пиву за кермом, НІ алкогольному пиву для вагітних.

Із року в рік Carlsberg Ukraine проводить просвітницькі кампанії, що могли б достукатися до якомога більшої аудиторії споживачів та безпосередньо партнерів, які працюють у точках продажу (магазини, супермаркети, заклади харчування тощо).

«Наша мета – підтримка та розвиток тисячолітньої культури пивоваріння, виготовлення якісної продукції та просування відповідального споживання як обов'язкового атрибуту цієї культури. Ми реалізовуємо цю ціль не тільки під час GBRD. Це один із днів, коли весь світ особливо акцентує на розумному ставленні до алкогольного пива. Якщо ми прагнемо жити у відповідальному суспільстві, то працювати маємо системно. Наша глобальна стратегія зі сталого розвитку передбачає ціль «НУЛЬ безвідповідального споживання», в межах якої ми працюємо над розширенням портфелю безалкогольних брендів. Так з’явилися Львівське 1715 0%, енергетичний напій Battery, Сarlsberg Non-alcoholic, що між іншим, активно підтримує спортивні ініціативи, а також квас, ситро й інші напої. Ми прагнемо варити пиво, яке об'єднує людей, незалежно від того, чи алкогольний це продукт, чи безалкогольний. Над цим працюємо не тільки ми, а й вся галузь та партнери з суміжних галузей, поширюючи ідею про те, що насолоджуватися потрібно якістю, а не кількістю.», – коментує ініціативу Юлія Стельмах, старша директорка по роботі з органами державної влади та з корпоративних питань CarlsbergUkraine.

Споживай відповідально

«Споживай відповідально» – саме такий слоган прикрасив брендовані сумки у підтримку кампанії, які знайшли своїх власників у торгових точках великих міст та селищ у межах п’яти регіонів України. 240 співробітників компанії з різних регіонів здійснювали візити у торгові точки, розповідаючи про основні правила культури споживання та продажу алкогольного пива тільки повнолітнім.

«Захід до Всесвітнього дня відповідального споживання пива на території Південного регіону у торгових точках зустріли дуже позитивно. Представники уважно слухали правила, які компанія просуває у рамках цієї акції, погоджувалися з ними та повністю підтримували у цій гідній ініціативі. Наші колеги відзначали важливість цього заходу, що направлений нагадати, що ми щодня можемо сприяти відповідальному споживанню пива та вирішенню проблем, пов’язаних із зловживанням алкоголем», – розповідає про візити Олена Синельнікова, регіональна координаторка відділу продажів Carlsberg Ukraine у  Південному регіоні.

BEER EDUCATION 1.0.

Carlsberg Ukraine та з партнером пивним рестораном THIS IS ПИВБАР провели зустріч-лекцію, зібрали небайдужу аудиторію послухати про пивовиробництво та культуру споживання.

Національний менеджер із якості Carlsberg Ukraine Сергій Кірієнко розповідав про особливості пивоваріння, варку ліцензійних брендів в Україні, як розробляються та створюються власні пивні дріжджі, наукові здобутки Лабораторії Carlsberg, а також про НУЛЬ безвідповідального споживання та фудпейринг. Лейтмотивом зустрічі, де зібралися і споживачі, і колеги з галузі, став слоган: «Чим більше знаємо – тим краще смакує!»

НІ алкогольному пиву за кермом

У співпраці з мережами автозаправних станцій «ОККО» та WOG компанія провела інформаційну кампанію, розмістила ролики з нагадуванням: «СПОЖИВАЙ ВІДПОВІДАЛЬНО». АЗС – місце, яке щоденно відвідує щонайменше сто автівок.