Меню

На майданчику ВЕФ президент Carlsberg Group приєднався до Альянсу керівників компаній - лідерів у боротьбі зі зміною клімату

На Всесвітньому економічному форумі, який проходить в Давосі з 23 до 26 січня 2018 року, президент та головний виконавчий директор Carlsberg Group Кєєс 'т Харт приєднався до Альянсу керівників компаній - лідерів у боротьбі зі зміною клімату.

Мета цієї коаліції - стимулювати й об'єднувати ініціативи організацій з різних галузей, які прагнуть впровадити реальні рішення й інновації, що знижують вплив на клімат, у свої практики, процеси та політики.

Кєєс 'т Харт став новим членом Альянсу керівників компаній - лідерів у боротьбі зі зміною клімату, в який вже входять понад 70 топ-менеджерів організацій, впевнених в тому, що бізнес повинен брати активну участь в глобальному порядку зі скорочення парникових газів й допомагати здійснювати перехід до низьковуглецевої економіки, стійкої до зміни клімату.

Кєєс 'т Харт коментує: «Для мене велика честь приєднатися до групи бізнес-лідерів, однодумців, які наполегливо закликають до виконання положень Паризької угоди, відповідної цілям ООН у сфері сталого розвитку. Всі ми знаємо, що у вирішенні проблеми зміни клімату ключове значення мають лідерство і розвиток партнерських відносин для збільшення масштабу впроваджених дій. Коаліція, яка працює за сприяння Всесвітнього економічного форуму, одна з кращих».

У червні 2017 року Carlsberg Group розпочала реалізацію амбітної програми сталого розвитку «Мета 4НУЛІ: разом для майбутнього», яку впроваджують всі компанії, що входять до складу Групи, на своїх локальних ринках, включаючи й Carlsberg Ukraine. Програма стала відповіддю на зростаючі запити на продукти, створені з турботою про природу і суспільство, в умовах таких глобальних викликів, як зміна клімату, нестача водних ресурсів, проблеми охорони здоров'я. «Мета 4НУЛІ: разом для майбутнього» є частиною бізнес-стратегії Carlsberg Group "ПАРУСА'22» і включає стратегічні цілі, до досягнення яких компанія прагне в довгостроковій перспективі: НУЛЬ вуглецевого сліду, НУЛЬ втрати води, НУЛЬ безвідповідального споживання і НУЛЬ нещасних випадків. Для кожної з цілей визначені вимірні показники для відстеження прогресу в їх досягненні.

Стежити за новинами можна через Twitter @CarlsbergGroup - #TowardsZERO #CarlsbergYoungScientists #Carlsberg