Меню

«Найкраще корпоративне медіа України 2023»: Carlsberg Ukraine отримала 4 нагороди

14 листопада відбувся бізнес-форум «Інновації в комунікаціях. Енергія єдності», під час якого нагородили переможців конкурсу «Найкраще корпоративне медіа України — 2023». PJSC Carlsberg Ukraine вчергове взяла участь у конкурсі й отримала одразу 4 нагороди.

У цьому році організатори ввели додаткову відзнаку — «Інноватор 2023 року», яку отримала команда Carlsberg Ukraine. За словами організаторів, у цій номінації символічне «Дерево життя» отримали ті компанії, які показали найбільшу кількість і найвищу якість інновацій, впроваджених у корпоративних комунікаціях, а також проєкти з потужним корінням минулого і поглядом у майбутнє.

Компанія також отримала:

  • Гран-прі за корпоративний журнал «Пивовар»,
  • Відзнаку за спортивні події та корпоративне волонтерство,
  • Відзнаку за корпоративну сторінку Компанії на Facebook.

На бізнес-форумі «Інновації в комунікаціях. Енергія єдності» виступили експерти-практики, які окреслили вектор розвитку України, а також тренди і пріоритети в корпоративних комунікаціях. Експерти відзначили, що сьогодні бізнес вкладає кошти, впроваджує інноваційні технології та інтелектуальні ресурси у дорослішання української нації, у перехід на якісно новий рівень — від народу до нації, до потужної держави з європейським вектором розвитку, до усвідомлення нашого українського коду, до визрівання цінностей.

У цих напрямках українські компанії є драйверами трансформації суспільного мислення країни. Наполеглива праця українських компаній у воєнний час — це підтримка енергії єдності українців; потужний внесок підприємців у стабілізацію економіки; відродження роботи підприємств; відновлення зруйнованих власних підприємств, будинків та інфраструктури місцевих громад; збереження робочих місць і добробуту родин працівників. Під час війни підприємці частково беруть на себе і виконують функції держави та благодійних фондів, закриваючи життєво необхідні питання підтримки переселеного внаслідок окупації населення, закуповуючи амуніцію та обладнання і вирішуючи багато інших актуальних соціальних запитів.

Дмитро Олтаржевський, теоретик і практик у галузі PR, доктор наук із соціальних комунікацій, професор кафедри реклами і зв’язків з громадськістю Навчально-наукового інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, член журі конкурсу «Найкраще корпоративне медіа України — 2023»: «Під час війни українська галузь корпоративних медіа не лише тримає стрій, але й демонструє певне піднесення. Це стосується і контенту, який став більш зрілим, патріотичним, суспільно корисним, і каналів комунікації, які не обмежуються звичними соцмережами».

Цього року в рейтингу взяли участь проєкти від понад 30 компаній.