Меню

Пиво Grimbergen отримало золото World Beer Awards 2018

У 2018 році відомий бренд бельгійського пива Grimbergen отримав три високі нагороди на всесвітньому щорічному конкурсі World Beer Awards.

World Beer Awards - це престижна міжнародна премія, яка визначає кращі пивні бренди серед усіх визнаних сортів пива, а також на глобальному рівні просуває найкращі марки пива для споживачів і торгівлі.

В цьому році в конкурсі World Beer Award брали участь зразки понад 2300 пивних брендів з 50 країн світу.
Бренд Grimbergen був ушанований трьох медалей:
- Золотої - за пиво Blonde в стилі «бельгійський блонд», виробництва Франції;
- Срібної - за пиво Double Ambrée в стилі «бельгійської бурштинове пиво», виробництва Франції;
- Срібної - за пиво Blanche в стилі «бельгійської біле пиво», виробництва Франції.

Grimbergen Blonde - світле пиво верхового бродіння з легким фруктовим ароматом, в якому солодко-гіркий смак пива бездоганно поєднується з його грайливістю. Цінителі пива також знайдуть в ньому легкі пряні ноти, які складають унікальний фірмовий почерк Абатства Гримберген. Візуально пиво має прозорий золотисто-жовтий колір з помаранчевим відблиском й густу рясну піну кремового відтінку. Вміст алкоголю 6,7% об.

Grimbergen Double-Ambrée - напівтемне пиво. Використання в його виробництві двох видів підсмаженого солоду надає йому характерний бурштиновий колір. Смак пива багатий, глибокий і яскравий, має легкі карамельні нотки, що додають солодко-гіркий відтінок. Пиво має міцність 6,5% об.

Grimbergen Blanche - класичний бельгійський абатський вітбір (witbier, або біле пиво). Свіжість цитрусового аромату, ніжна піна і легка грайливість ідеально поєднуються з нотами бергамота і прянощів, які створюють контраст, притаманний фірмовому стилю сортів Grimbergen. Міцність пива - 6% об.
На сьогодні пиво Grimbergen продається в 51 країні світу і з року в рік стає все популярнішим серед споживачів у всьому світі. Про це свідчать результати продажів в першому півріччі 2018 року: тенденція зростання обсягу продажів пива Grimbergen триває, а світовий приріст склав 11%.