Меню

Пиво Kronenbourg 1664 визнано одним із кращих на International Beer Challenge 2016 у Лондоні

Пиво Kronenbourg 1664, зварене в Україні, завоювало бронзову медаль престижного міжнародного пивного конкурсу International Beer Challenge 2016 у категорії «Лагерів».

Конкурс International Beer Challenge 2016 традиційно проходить у Великобританії вже 7 років. Експертне журі конкурсу, до складу якого увійшли пивовари, споживачі, незалежні пивні рітейлери, письменники, теле- і радіоведучі, тестує смак надісланих пивоварнями зразків продукції і кращим із них присуджує спеціальні призи та медалі. Так, смак лагера Kronenbourg 1664 під час професійної дегустації було визнано одним із кращих у своїй категорії, за що йому і була присуджена бронзова медаль.

В Україні пиво Kronenbourg 1664 з'явилося порівняно недавно - навесні 2015 року, але вже встигло здобуди визнання українського споживача. Сам бренд Kronenbourg народився у далекому 1664 році під французькою провінцією Ельзас і з того часу зберігає в собі традиції справжнього пивоварного мистецтва. Марці вдалося зберегти і пронести крізь століття дух тієї незабутньої епохи.

Сьогодні Kronenbourg 1664 - преміум лагер, що виробляється за оригінальною рецептурою, розробленою у Франції. При його приготуванні використовуються спеціальні дріжджі і ельзаський хміль Strisselspalt. Саме він надає напою приємної гіркоти, яка збалансована легким фруктово-квітковим ароматом. Вміст алкоголю в Kronenbourg 1664 становить 4,8% об.

Андрій Отрощенко, віце-президент з маркетингу компанії Carlsberg Ukraine: «Нагорода, яку ми отримали, дуже цінна для нас, адже участь у міжнародному конкурсі - це завжди високий рівень конкуренції. Бронзова медаль конкурсу є свідченням визнання світовими експертами пива Kronenbourg 1664 і абсолютно переконливим аргументом на користь його найвищої якості».