Меню

Поринь в особливу атмосферу різдвяних свят на «Львіварні»

На різдвяні канікули — до Львова, на різдвяні веселощі — до «Львіварні»! Впродовж місяця, з 17 грудня до 14 січня, музейно-культурний комплекс пивної історії «Львіварня» буде епіцентром розваг і святкового настрою.

На гостей чекають особливі екскурсії в інтерактивному музеї історії пивоваріння, безліч розваг та можливість скуштувати хмільні напої з особливою подачею, серед яких — гаряче Львівське різдвяне пиво, справжній символ зимових свят.

Можна не турбуватися, як провести вихідні цієї зими, адже на «Львіварні» вже про все подбали! Майстер-класи для всієї родини, виставка сучасного живопису, різдвяні кінопокази та жива музика від талановитих львівських гуртів — усе це буде створювати новорічний настрій щодня, з 10:00 до 21:00. Кінострічки та музичні виступи будуть починатися о 19:00 у такі дні:

23 грудня — різдвяний кінопоказ;

24 грудня — виступ гурту Arcos Maestro;

25 грудня — виступ гурту Ice Cream Band;

29 грудня — різдвяний кінопоказ;

30 грудня — виступ гуру «Барви блюзу»;

1 січня — різдвяний кінопоказ;

8 січня — виступ гурту Ice Cream Band;

13 січня — виступ гурту «DukoБрас»;

14 січня — різдвяний кінопоказ.

Назавжди зберегти святкові моменти з близькими людьми можна буде зробивши світлини в затишній різдвяній фотозоні. Також, гості зможуть привітати своїх друзів з будь-яких куточків планети, залишивши миттєві знімки або святкові листівки у поштовому боксі.

Святкова програма розваг у «Львіварні» може оновлюватися, слідкуйте за точним розкладом різдвяних кінопоказів та інших подій на сторінці заходу у Facebook.

Вартість входу — 60 грн., для студентів, дітей та пільгових категорій громадян — 48 грн.

Адреса музею: вул. Клепарівська, 18 (територія Львівської пивоварні). Завітати до «Львіварні» можна прогулявшись 15 хвилин пішки від оперного театру. Інший варіант — під’їхати на святковому автобусі (маршрут: проспект Свободи/перед театром імені Марії Заньковецької — мистецький ринок «Вернісаж» — вулиця Городецького — вулиця Шевченка — вулиця Клепарівська). Беріть друзів, коханих, близьких і приходьте за святковим настроєм!