Меню

Повідомлення про початок тендеру (з онлайн аукціоном) на продаж рідкої вуглекислоти ПрАТ «Карлсберг Україна» в 2021 році

ПрАТ «Карлсберг Україна» повідомляє про початок збору комерційних пропозицій з подальшим проведенням електронного аукціону на продаж рідкої вуглекислоти в 2021 році і запрошує компанії приймати учаcть на торговому майданчику Ariba.

Початок дії публікації – з дати публікації

Закінчення дії публікації – 10.12.2020 17:00

Компанії, які зацікавлені брати участь в тендері / аукціоні, повинні надіслати на контактну особу Організатора (нижче) заповнені файли “Анкета”, "Дані контрагента" і "Заявка на участь в тендері" (шаблони додаються) та скан первинного КП.

Надалі на Учасників (на електронну адресу, вказану у файлі "Дані контрагента") прийде повідомлення про дату і час початку збору первинних КП на електронному торгівельному майданчику та пізніше - про дату і час початку електронних торгів.

Для тих Учасників, які нададуть на торговому майданчику Ariba свої комерційні пропозиції по Лотах з дотриманням всіх умов, система пізніше надішле додаткову інформацію про дату і час початку електронного аукціону.

Детальна інформація про умови і порядок проведення тендера, а також закупівельна документація буде розміщена на торговому майданчику Ariba.

Ви отримаєте повідомлення від торгового майданчика Ariba.

Организатор: Департамент Закупок ПрАТ «Карлсберг Украина»

Контактна особа: Олексій Школяренко

[email protected]

Тел: +38 044 490 29 29 (внутр. 3363)

Дане повідомлення носить інформаційний характер. ПрАТ «Карлсберг Україна» не несе ніяких зобов'язань по укладанню будь-яких договорів з організаціями, які вирішили взяти участь в електронних торгах на майданчику Ariba. За результатами будь-якого етапу тендера ПрАТ «Карлсберг Україна» може прийняти рішення про завершення тендеру та вибору переможців або проведення додаткового етапу тендера.