Меню

Повідомлення про початок збору комерційних пропозицій з подальшим проведенням електронного аукціону на продаж двоокису вуглецю (СО2) (Київ, Львів, Запоріжжя) у 2022 році

Приватне акціонерне товариство «Карлсберг Україна» повідомляє про початок збору комерційних пропозицій з подальшим проведенням електронного аукціону на продаж двоокису вуглецю (СО2)  у 2022 році і запрошує компанії приймати учаcть на торговому майданчику Ariba.

Початок дії публікації - з дати публікації.

Закінчення прийому пропозицій - 14.04.2022 17:00.

Компанії, які зацікавлені брати участь в тендері / аукціоні, повинні надіслати на контактну особу Організатора (нижче) заповнені файли «Анкета», «Дані контрагента» і «Заявка на участь в тендері» (шаблони додаються) та скан первинного КП.

Надалі на Учасників (на електронну адресу, вказану у файлі «Дані контрагента») прийде повідомлення про дату і час початку збору первинних КП на електронному торгівельному майданчику та пізніше - про дату і час початку електронних торгів.

Для тих Учасників, які нададуть на торговому майданчику Ariba свої комерційні пропозиції по Лотах з дотриманням всіх умов, система пізніше надішле додаткову інформацію про дату і час початку електронного аукціону.

Детальна інформація про умови і порядок проведення тендера, а також закупівельна документація буде розміщена на торговому майданчику Ariba.

Ви отримаєте повідомлення від торгового майданчика Ariba. Організатор: Департамент закупівель ПрАТ «Карлсберг Україна». 

Контактна особа: Олег Городиський, тел: +38 067 414 22 19, [email protected].

Дане повідомлення носить інформаційний характер. ПрАТ «Карлсберг Україна» не несе ніяких зобов'язань по укладанню будь-яких договорів з організаціями, які вирішили взяти участь в електронних торгах на майданчику Ariba.

За результатами будь-якого етапу тендера ПрАТ «Карлсберг Україна» може прийняти рішення про завершення тендеру та вибору переможців або проведення додаткового етапу тендера.