Меню

Повідомлення про проведення первинного запиту пропозицій на тендер з продажу деяких видів відходів (відходи відпрацьованих акумуляторних батарей) для ПрАТ «Карлсберг Україна» у 2019

ПрАТ «Карлсберг Україна» повідомляє про початок збору первинних пропозицій на тендер з продажу деяких видів відходів (відходи відпрацьованих акумуляторних батарей), який буде проводитися способом електронних торгів в системі ARIBA і запрошує компанії подавати свої заявки на участь.

Дата початку прийому первинних пропозицій - з моменту публікації оголошення.

Дата закінчення прийому первинних пропозицій - 21.08.2019 г., 17-00.

Для тих Учасників, які нададуть на торговому майданчику Ariba свої комерційні пропозиції щодо Лотам з дотриманням всіх умов, система пізніше надішле додаткову інформацію про дату і час початку електронного аукціону.

Детальна інформація про умови і порядок проведення тендера, а також закупівельна документація, включаючи фотографії, містяться на торговому майданчику Ariba.

Якщо Вас зацікавила дана інформація, прохання зв'язатися з контактними особами нижче. 

Організатор:

Департамент закупівель ПрАТ «Карлсберг Україна»

Дмитро Баско (Київ)

Спеціаліст

[email protected]

тел .: +38 044 490 29 29 (внутр. 1898)

Оксана Сиротюк (Львів)

Спеціаліст

[email protected]

тел .: +38 044 490 29 29 (внутр. 8502)

Олексій Школяренко (Запоріжжя)

Спеціаліст

[email protected]

Тел: +38 044 490 29 29 (внутр. 3363)

Дане повідомлення носить інформаційний характер. ПрАТ «Карлсберг Україна» не несе ніяких зобов'язань по укладанню будь-яких договорів з організаціями, які надали свої комерційні пропозиції.