Меню

Повідомлення про проведення Первинного Запиту Пропозицій в рамках проведення тендеру «Послуги з доставки відправлень (поштові послуги) для компанії ПрАТ «Карлсберг Україна» згідно ТЗ

ПрАТ «Карлсберг Україна» повідомляє про початок збору первинних пропозицій і запрошує компанії подавати свої пропозиції.

Дата початку прийому первинних пропозицій - з моменту публікації оголошення

Дата закінчення прийому первинних пропозицій – до 31.08.2021р. (включно)

Просимо звернути увагу на необхідну якість послуг та умови оплати  - Оплата проводиться ЗАМОВНИКОМ за фактично надані послуги, шляхом безготівкового перерахування грошових коштів на поточний рахунок ВИКОНАВЦЯ з відстрочкою платежу … календарних дні, починаючи з першого дня за звітним календарним місяцем, в якому відбулося підписання двома сторонами актів здачі-приймання наданих послуг. Оплати проводяться тільки у платіжний день (на момент укладання договору, платіжний день - вівторок).

Зразок договору на надання послуг додається.

Пропозиції необхідно направляти на електронну адресу: [email protected]

Контактна особа: Глускіна Тетяна Сергіївна

тел .: 044 490 29 29, вн. 1093

Дане повідомлення носить інформаційний характер і не є офіційним повідомленням про проведення конкурсу. ПрАТ «Карлсберг Україна» не несе ніяких зобов'язань по укладанню будь-яких договорів з організаціями, які надали свої пропозиції.